نشان عقرب یا کژدم در گنج یابی

نشان عقرب

یکی از ویژگی های و خصوصیات عقرب ، سمی و خطرناک بودن آن می باشد، به همین دلیل اگر در محل کاوش به این نماد بر خوردید وجود تله فیزیکی و یا شیمیایی بسیار زیاد خواهد بود. در این صورت باید در زمان حفاری بسیار مراقب باشید. موفقیت در چنین مکانی بسیار دشوار خواهد بود، ولی می توان با دقت و داشتن یک برنامه حساب شده و حرفه ای به گنجینه ای عظیم دست پیدا کرد. به طوری که این گنجینه معمولان در نزدیکی برکه ها و چاه های آب ، قنات ها و یا در انبار شراب یافت خواهد شد.

نشان عقرب یا نشان کژدم در گنج یابی

نشان عقرب یا نشان کژدم در گنج یابی

نشان عقرب یا نشان کژدم در گنج یابی

همواره به این نکته باید توجه داشته باشیم که در آن محل غار یا تونلی زیر زمینی باید وجود داشته باشد و حکاکی تصویر عقرب در کف آن بر روی صخره یا سنگی می باشد که به احتمال زیاد در زیر خاک مدفون شده است. همچنین می توان گفت اگر نشان عقرب را یافتیم این نشان با دم و چنگال های خود به گنج اشاره می کند. همواره در قسمتی که به آن اشاره دارد باید سنگی بزرگ وجود داشته باشد که قسمتی از آن در زیر زمین دفن شده است و در نهایت پس از حفاری باید به اتاقی زیر زمینی برسیم که پر از دفینه خواهد بود.

باید به این نکته توجه شود که در مسیر کاوش باید به کوچکترین تغییرات بر روی خود علامت و نیز در طول کار ، مورد برسی و دقت قرار گیرد. و اینکه معمولا در آسیاب های خاص، غارها، چاه ها، و انواع راهرو های زیر زمینی می توانیم این علامت را پیدا کنیم. این نشان معمولا در گنج یابی نشان خطر و گنج می باشد و همواره در مکان های دیگر معنای دیگر دارد و همه جا این نشان نشانه گنج نمی باشد.

نشان عقرب یا نشان کژدم در گنج یابی

نشان عقرب یا نشان کژدم در گنج یابی

نمادهای مشابه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع فلزیاب می توانید به نمایندگی های فروش فلزیاب جام جم در تهران، نمایندگی فلزیاب شیراز، نمایندگی فلزیاب مشهد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.