(بنام خالق زیبایی)

نشان خرگوش در دفینه یابی

نشان خرگوش در دفینه یابی به خصوص در ایران به ندرت یافت می شود، این نماد بیشتر در صحرا ها و دشت ها دیده شده است، از این رو کاوشگران عزیز می بایست هنگام کشف نشان جانور یا نماد و نشانه حیوان خاصی حتما نوع و نحوه زندگی و خصوصیات رفتاری و همچنین نحوه سکونت و محل سکونت آن جانور را به طور خاص مورد توجه و برسی قرار دهیم. زیرا اغلب نماد و نشانه ها بر حسب خصوصیات آن جانور انتخاب شده و استفاده شده است.

نماد خرگوش با زاویه دید ۳۶۰ به طرز باور نکردنی از قابلیت ادراک بالایی برخوردار است و به عنوان نماد انرزی شناخته می شود. همواره اگر در اراضی با یک نشان خرگوش روبرو شدید به طور قطع نشانه رهبر و نشان دهنده تونل هایی در آن منطقه می باشد. به طوری که این تونل ها در بعضی از مواقع تونل آب و در بعضی موارد تونل ورود و خروج به قلعه می باشد. همواره اگر در نزدیکی نماد خرگوش جوغنی وجود داشته باشد به ما میگوید که در انتهای تونل قبری وجود دارد. از این رو نشان خرگوش با پای شکسته به معنای دفینه همراه تله مکانیکی می باشد.

نشان خرگوش در دفینه یابی

نشان خرگوش در دفینه یابی

نشان خرگوش در دفینه یابی

نشان خرگوش در دفینه یابی

نمونه ای از آثار و نشانه های مشابه

توصیه ما به کاوشگران عزیز و علاقه مندان به گنجیابی و دفینه یابی برای اطمینان هرچه بیشتر در کاوش های خود از یک دستگاه فلزیاب قدرتمند استفاده کنید. داشتن یک فلزیاب قدرتمند و با کیفیت در وقت شما و همچنین در راه رسیدن به هدف شما را بسیار کمک می کند. از این رو ما به شما کمپانی فلزیاب جام جم را معرفی می کنیم این کمپانی با داشتن مهندسین و متخصصان کار آشنا توانسته است دستگاه های با بهترین متریال و برترین تکنولژی روز دنیا بسازد. همواره کارشناسان این شرکت با آشنایی کامل بر مناطق محیطی و جغرافیایی کشورمان توانسته اند دستگاه های متناسب با شرایط آب و هوایی کشورمان ایران تولید کنند که همواره بهتر از نمونه های هم رده خارجی عمل کند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش انواع فلزیاب حرفه ای ، فروش فلزیاب ایرانی ، فروش فلزیاب خارجی ، فروش فلزیاب ارزان و انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب نقطه زن ، معدن یاب ، ردیاب ، حفره یاب و انواع شاقول با نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب تهران ، فروش فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید.

باسپاس از اعتماد شما

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.