نشان تیر و کمان در گنج یابی

نشان تیر و کمان این نشان در زمان های قدیم در دوران مادها به منظور تعیین قلمرو و محدوده شکار به کار میرفت. از این رو مردمان با ستان این نشان را نشان شجاعت می دانستند. از این رو رمز گشایی این سمبل به گونه ای می باشد که باید فاصله تیر را در زمان رهایی از چله کمان تخمین زده و سپس در جهت پیکان حرکت کنیم همواره نمادهای تکیملی ایئن نشان را می توان به درخت کهن سال ، تل خاکی کوچک ، یا چشمه خشکیده اشاره کرد. از این رو اگر جهت تیر داخل تختخه سنگ یا سخره بود باید به دنبال ضربدر و یا سنگ صندلی باشیم.

نشان تیر و کمان در گنج یابی

نماد تیر و کمان در گنج یابی

برسی نشان تیر و کمان

از این رو باید جهتی را که تیر از کمان رها میشود را برسی کرد و در این جهت به جاهای غیر طبیعی و مشکوک با دقت و برسی دقسق تری پرداخت. کمان می تواند تنها و یا با تیر و کمان هر دو یک جا باشند ولی هر دو دارای یک معنی می باشند از این رو باید شما ابتدا نماد های مکمل نماد تیر و کمان را یافت کنید و به منظور اطمینان بیشتر در کاوش با یک دستگاه فلزیاب این مسیر را اسکن کرد تا از وجود هدف با خبر شوید.

نمونه ای از دیگر نماد ها و نشانه ها

فروش فلزیاب جام جم

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب مگنومتر ، ردیاب ، حفره یاب ، مین یاب ، انواع سیستم های امنیتی و… به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب تهران ، فروش فلزیاب یاسوج با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.