نشان ترازو در گنجیابی

نشان ترازو در گنجیابی

نشان ترازو در گنجیابی

نشان ترازو در گنجیابی

نشان ترازو در گنجیابی این نماد نشان دهنده دفینه مربوط به تجار و یا اصناف می باشد. که همواره دفینه با ارزشی نیز می باشد، که از این رو دفینه در طرف کفه سنگین تر ترازو می باشد از این رو اگر هر دو کفه ترازو برابر به نظر بیاید با دقت کردن زبانه ترازو می توانید به راحتی کفه سنگین تر را شناسایی کنید و زبانه به هر طرف روانه باشد باید به همان سمت مسیر کاوش را انجام دهید. با توجه به نظری دیگر سنگی که گفه ترازو بر روی آن می باشد بسیار مهم می باشد و در کنارش همواره امکان بودن نشانه های دیگری می باشد.

نشان ترازو در گنجیابی

نشان ترازو در گنجیابی

نظری دیگر: نماد ترازو بیشتر در سمت شمال سخره ها پیدا می شود. به این دلیل که با جلبک پوشانده شده و از دید راحت تر پنهان شود. در سنگ یافت شده گنجینه وجود دارد، و همواره در بالای سنگ احتمال دارد منبع آبی وجود داشته باشد. از این رو منبع آب ممکن است با پیچش هایی به پایین بیاید، در مقابل نشانه ترازو ممکن است رودخانه و یا پل وجود داشته باشد. چنانچه در نزدیکی های نشانه، آسیاب وجود نداشته باشد دفینه آبی هم وجود نخواهد داشت

نمادها و نشانه های دیگر

  • نشانه شمشیر در گنجیابی
  • نشان شیر در گنجیابی
  • نماد شاهین یا عقاب در گنجیابی
  • نماد خرس در گنجیابی
  • نماد طلاووس در گنجیابی
  • نماد اژدها در طلایابی
  • نشان گرگ در گنج یابی و دفینه یابی
  • سرمال دفینه در گنجیابی
  • نشان روباه در گنجیابی
نشان ترازو در گنجیابی

نشان ترازو در گنجیابی

توصیه ما به کاوشگران گنج های باستانی این می باشد که با تهیه یک دستگاه فلزیالب حرفه ای از کاوش های بی هدف جلو گیری کنند، تا بتوانند در وقت و همچنین در راه رسیدن به هدف بسیار موفق شوند.

از این رو ما به شما دستگاه های فلزیاب و طلایاب کمپانی جام جم را پیشنهاد می کنیم این کمپانی با تولید انواع فلزیاب خارجی ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب ارزان قیمت ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب تصویری و انواع شاقول و … دارای محصولات بسیار با کیفیت و در عین کیفیت بالا دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد که همواره قابلیت رقابت با نمونه های مشابه خارجی را داشته است اگر قصد خرید از این کمپانی با سابقه ایرانی را دارید می توانید به نمایندگی فروش فلزیاب تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب بوشهر باشماره تلفن ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید. 

باسپاس ار اعتماد شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =