نشان اژدها در گنج یابی

نشان اژدها در گنج یابی

نشان اژدها در گنج یابی

نشان اژدها در گنج یابی و دفینه یابی به معنای غارهای پلمپ می باشد که درون آن تونل های وجود دارد. از این رو نماد اژدها به معنای چندین تونل می باشد. همواره در این گونه نماد ها که نشان گر موجودترسناکی می باشد دیده شده است که دفینه درون خودش مخفی می باشد.

تفسیر نشان اژدها در طلایابی

این نماد و نماد و نشانه های مشابه که بیانگر و وجود موجودی ترسناک می باشد دفینه درون خود نماد می باشد. به طوری که اگر در کاوش به نمادهای شبیه دایناسور، سوسمار و اژدها پنهان شده و به احتمال زیاد در زیر قسمت شانه قراردارد. از این رو ممکن است که دفینه در گوش یا قسمت های پایین گردن نیز پنهان شده باشد. همچنین اگر نماد کشف شده شکسته شده باشد می توان حدس زد که افرادی قبل از شما این دفینه را کشف کرده اند. همواره از نماد اژدها در گنج یابی به عنوان علامت دفینه بسیار استفاده شده است که به معنای خدای تمدن های تاریخ می باشد.

در برخی از تمدن ها این نماد نشانه گنج نمی باشد و همواره به عنوان زینت بر روی دیوار و غارها استفاده می کردند و نشانه دفینه نمی باشد. اما در اقلب موارد این نمائ نشانه گنج می باشد. از انجا که اژدها یک موجود بسیار بزرگ و خطرناک می باشد گنجی هم که باید به دنبال آن باشیم بسیار بزرگ و دارای خطرات زیادی می باشد و همواره دارای تله مکانیکی می باشد. توصیه ما به شما این می باشد که با مطالعه و خواندن این مطالب به کاوش نپردازید نشان اژدها دارای خطرات زیادی می باشد از این رو باید این کاوش را با کارشناس ادامه داد و مسیر را کارشناسی کنید و از دستگاه فلزیاب استفاده کنید تا در صد موفقیت شما افزایش یابد.

نشان اژدها در گنج یابی

نشان اژدها در گنج یابی

برخی از نماد ها و نشانه های مشابه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب امنیتی ، ردیاب ، مین یاب ، حفره یاب ، آب یاب ، انواع شاقول و … به دفاتر نمایندگی فروش فلزیاب جام جم شیراز ، دفتر نمایندگی فروش فلزیاب اهواز ، دفتر فروش فلزیاب جام جم تهران با شماره تلفن ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید سپاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =