نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی، انگور (نام علمی: vinifera) سرده‌ای از درختان خانواده انگورسانان Vitaceae است. از این رو در این خانواده ۱۱ جنس و بیش از ۶۰۰ گونه وجود دارد.مهمترین جنس این خانوده جنس انگور می باشد. این گیاه حالت بوته ای و رونده دارد ودارای پیچک در مقابل بعضی از برگ ها می باشد. انگور میوه ای نرم پوست و شیره دار می باشد، درخت انگور، مو (تلفظ: مُؤ) نامیده می‌شود. این درخت یکی از قدیمی ترین درختانی می باشد که انسان کاشتن ان را آموخته است. نام این درخت و میوه ان در بسیاری از کتب دینی و کهن ملل مختلف آمده است این میوه در تمام نقاط معتدل جهان قابل رویش می باشد.

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نقش انگور در ادیان الهی 

در تمامی ادیان الهی رسم براین داشته اند که به منظور سپاسگزاری از نعمت های خدا محصولات خود را که انگور، انجیر، انار و زیتون بوده است را به معابد ببرند و پس از نیایش خدایانی که مظهر درخت یا گیاه بوده اند بین مردم تقسیم میکردنند. همواره مراسم تبرک انگور در قدیم در تاکستان ها انجام می شد و پس از تبرک این میوه سهمی پرندگان اختصاص می بافت. انگور در اساطیر ایران به نماد خون انسان که نیروی اصلی برای حیات می باشد شمرده می شده است.  همچنین درخت انگور در اسطوره‌ها نماد خرد است. یک شاخه درخت انگور نماد ایزدان، کشاورزی، باروری و مظهر زندگی و بی‌مرگی است.

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نشان انگور در دفینه یابی و گنج یابی

خوشه انگور ثروت را نشان می دهد و همواره یکی از علائم جذاب به شمار می رود از این رو نباید به هنگام مشاهد نماد انگور سنگی که انگور یا شاخه انگور روی آن هک شده است را بشکنیم و همواره باید در اطراف آن به کاوش بپردازیم. نشان انگور در بسیاری از ساختمان های قدیمی و مقبره ها استفاده شده است که نمایان گر اشیاء با ارزشی در اطراف آن می باشد. انگور در یونان باستان نشان برکت می بوده است و مسیحیان نیز به آن اعتقاد دارند. اما آنچه برای کاوشگران گنچ با اهمیت می باشد وجود انگور یا خوشه آن بر روی قبر و سنگی که مکان آن ثابت بوده است

برخی از نماد ها و نشانه های مشابه

اگر از کاوشگران گنج های باستانی می باشید یا به آن علاقه دارید پیشنهاد ما به شما داشتن یک دستگاه فلزیاب با کیفیت می باشد این امر سبب می شود که کاوش شما بسیار راحت باشد و  در وقت نیز صرفه جویی گردد از این رو ما به شما کمپانی فلزیاب جام جم را پیشنهاد می کنیم این کمپانی با محصولاتی با کیفیت و با بهرگیری از مهندسین توانمند دارای دستگاه های می باشد که توانسته است با نمونه های هم رده خارجی به رقابت بپردازد.

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع فلزیاب ایرانی ،فلزیاب خارجی ،فلزیاب ارزان قیمت ، فلزیاب حرفه ای و انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب نقطه زن ، حفره یاب ، ردیاب ، معدن یاب ، شاقول و … به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب تهران ، فروش فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.