نشان اسب در گنجیابی و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

نشان اسب در گنجیابی و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

نشان اسب در گنجیابی و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

نشان اسب در گنجیابی

نشان اسب در گنجیابی یکی از نشان های می باشد که در ایران موجود می باشد بیشتر این نماد به صورت حفره و همچنین به صورت نقش برجسته می باشد ولی این نشان کمتر به شکل تندیس دیده می شود. نماد اسب در اندازه های مختلف دیده می شود به طوری که نماد اسب در مقیاس بسیار بزرگ (دو متر و سی سانتی متر در سه متر و هشتاد ) هم دیده می شود. نماد های همراه این نشان ، سوار کار و یا انسان ایستاده و به وفور جوغن می باشد. اگر دارای سوارکار باشد نشانگر وجود مزار فردی است که وجهه دولتی و حکومتی داشته است. این نشان به مانند دیگر نشان های حیوانی آخرین نماد نمی باشد به جز موارد بسیار خاص که به آن نیز می پردازیم. با ما همرا باشید.

نشان اسب و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

نشان اسب و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

دفینه نشان اسب در چه جهتی قرار دارد

به صورت کلی مسیر این دفینه در جهت دید نشان اسب می باشد و نمی توان به حالت دم اسب نظر کرد به طوری که اگر دفینه ای دیگر نیز در پشت این نشان باشد مربوط به دفینه دیگر می باشد. این نشان به طور کلی به دو صورت کلی رمز گشایی می شود. اول اسبی که در حال حرکت می باشد و دوم اسبی که ایستاده و حرکت نمی کند. و برای اسبی که در حالت حرکت می باشد فاصله دورتر و برای اسب ایستاده فاصله نزدیکتر را در نظر می گیرند.

نشان اسب و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

نشان اسب و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

نشان اسب در گنجیابی در ابعاد بزرگ بیانگر چیست

در نماد اسب با مقیاس بسیار بزرگ که همراه سه جوغن و بیشتر دیده می شود در زیر خود اسب دفینه می باشد ولی برای ورود باید در فاصله دو متری از نشان به دنبال دربی باشید نشست بی دلیل زمین دلیل این امر می باشد و می تواند شما را راهنمایی کند.

نشان اسب بالدار

این نشان بیشتر در مناطق شمال غربی کشور یافت می شود. این نماد وجود مزار فره وشی است. رمز گشایی به این صورت می باشد. به طوری که اگر نماد در حال پرواز باشد فاصله کمتر از ۱۰ متر می باشد و اگر ایستاده باشد در نزدیکی نماد و در مسیر نگاه آن با مزار فره وش روبرو می شوید. وجود جوغن ها از نشانه های آخر این نشان می باشد.

نشان اسب حفرشده در گنجیابی چگونه می باشد

نماد اسب حفر شده که در حال چرا می باشد و سر اسب به سمت پایین می باشد اشاره به وجود دفینه ای در فاصله نزدیک دارد یعنی در فاصله ای در حدود ۵ متر در سمت نگاه اسب ، با جوغن یا نعل اسب و یا نشانه ای که مربوط به اسب دارد. آن نشان آخر شما می باشد. از این رو اگر نشانی نیافتید در همان ۵ متری نماد اسب را به کاوش بپردازید.

نشان اسبی که سر آن به سمت روبه رو می باشداشاره به دفینه ای در فواصل دورتر را دارد. به طوری که این فاصله بستگی به اندازه نماد دارد. یعنی اگر نماد اسب بزرگتر از یک متر باشد باید تا سی متر را در نظر گرفت ولی اگر کوچک تر از نیم متر باشد باید تا فاصله پانزده متری را در نظر گرفت و همواره شما در این فواصل با نشانه آخر زمان روبرو خواهید شد که اکثرا تخته سنگی عمودی است و ریشه دار می باشد.

نماد های پایانی نشان اسب در گنجیابی چه می باشند

همواره بسیار دیده شده است که پس از طی کردن فاصله ۱۵ متری با جوغن چشم حقیقت بین روبرو شده از این رو می توان گفت که نشانه های آخر این نماد عبارت انداز جوغن ، کله اسب و یا جای سم اسب و گاها یک زین اسب که به شکل مکعب کوچک تراش خورده است. حال اگر این نماد ها را کشف نکردید بدون شک تخته سنگ بزرگی به صورت عمود خواهید یافت که به شکل مکعب تراش خورده یابه صورت طبیعی می باشد.

نکته ای که در این رایطه بسیار با اهمیت می باشد سر اسب می باشد. از این رو سر اسب کلید ماجرا می باشد. اگر رو به پایین باشد نشان می دهد که دفینه در نزدیکی می باشد و اگر رو به بالا باشد نشانگر وجود هدیه ای در فاصله دورتر است.

نشان اسب و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

نماد اسب با سوارکار 

نماد اسب با سوار نیز تقریبا به همون صورت می باشد با این تفاوت که کلید این ماجرا در وسایلی می باشد که در دست سوارکار مئ باشد. اگر سوار بدون وسیله بود اشاره به فاصله تقریبا دورتر دارد.

نمونه ای از آثار و نشانه های مشابه

نمونه ای از محصولات کمپانی jamejam

  • فلزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV
  • طلایاب HOXNE تولید IKPV
  • طلایاب LEOPARD 2000 محصول کمپانی IKPV
  • طلایاب LEOPARD 1000 تولید IKPV
  • طلایاب HS366 تولید شرکت IKPV
  • طلایاب KOMATSU A-U-4 تولید کمپانی IKPV
  • فلزیاب AJM IMAGING محصول IKPV
  • فلزیاب AUTOCRAT تولیدکمپانی IKPV
  • طلایاب Ajm Bugle ساخت کمپانی IKPV
  • فلزیاب PV 5000 ساخت شرکت IKPV

توصیه کارشناسان ما به علاقه مندان به کاوش های باستانی این می باشد که به منظور کاوش مطمعن و همچنین آسان تر با داشتن یک دستگاه فلزیاب با کیفیت و پر قدرت در کار خود اطمینان حاصل پیدا کنند. دستگاه های فلزیاب را باید با چشمان باز و مطالعه خریداری کنید زیرا اکثر دستگاه های خارجی که داخل کشور می باشند تقلبی بوده و فقط کپی نمونه های خارجی می باشد.

نشان اسب و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

نشان اسب و اسب سوار در دفینه یابی به چه معناست

فروش فلزیاب جام جم

از این رو ما کمپانی بزرگ و ایرانی جام جم را به شما معرفی می کنیم این کمپانی تولید کننده انواع فلزیاب و طلایاب و انواع فلزیاب های امنیتی میباشد که با سابقه ای بالغ بر دو ده در تولید و ساخت انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب نقطه زن ، حفره یاب ، مین یاب ، معدن یاب و انواع شاقول فعالیت دارد کلیه محصولات این کمپانی دارای گارانتی معتبر یک ساله می باشد و دارای خدمات پس از فروش ۱۰ ساله بوده و ساخته شده از برترین متریال های روز دنیا می باشد این تولیدات دارای کیفیت بسیار بالا و قابلیت رقابت نمونه های خارجی را دارد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به منظور خرید فلزیاب به نمایندگی های فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب یاسوج ، نمایندگی فروش فلزیاب ایلام با شمار ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید. باسپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =