نشانه نعل اسب در گنج یابی به چه معنا می باشد

نشانه نعل اسب در گنج یابی به چه معنا می باشد

نشانه نعل اسب در گنج یابی به چه معنا می باشد

نشانه نعل اسب

نشان نعل اسب علامت خوش اقبالی و در گنجیابی نماد گنج و دفینه می باشد. همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که عمق کنده کاری باید حداقل یک سانتیمتر باشد. طرف باز نعل اسب را بین دو زرع بکاوید. بار خوبی وجود خواهد داشت. از این رو احتمال اینکه به تخته سنگ و ساروج نازک برخورد کنید نیز زیاد می باشد. از افسانه سازی بپرهیزید با این علامت معمولا سکه طلا وجود دارد.

نشانه نعل اسب در گنج یابی به چه معنا می باشد

آثار نشانه نعل اسب 

از این رو هر جا که این آثار وجود دارد نشان تل خاکی می باشد. نعل اسب در گنجیابی بستگی به گمانکی نعل دارد به صورتی که هر چقدر کمانگی بیشتر باشد عمق بار نیز بیشتر می باشد و معمولا نماد نعل اسب به همراه چند نماد دیگر یافت می شود. که همه یک منظور را می رسانند. و همواره جهت را نشان میدهند و اگر تعداد نماد نعل بیشتر بود فاصله کار نیز بیشتر می باشد. جایی که این نماد وجود دارد تله یافت نمیشود ولی متراژ بار اصلی بین ۶ تا ۸ متر می باشد و سر بار آن نیز در ۲ الی ۳ متری قرار دارد که معمولا سر بار حفره ای کوچک می باشد و نشان بار اصلی در وسط تل است.

نشانه نعل اسب در گنج یابی به چه معنا می باشد

نشانه نعل اسب در گنج یابی به چه معنا می باشد

در اکثر مواقع سربار در زیر خود سنگ قرار دارد که نعل روی آن حکاکی شده است ولی ممکن است گاهی اوقات اینگونه نباشد و باید سنگی به صورت ایستاده در کنار همان سنگ وجود داشته باشد که نعل بر روی آن حکاکی شده است. از این رو وقتی که غروب آفتاب به این سنگ ایستاده برخورد می کند باید جایی را که سایه سنگ بر روی زمین تیغه می کند را حفر کرد.

 نشانه نعل اسب  بیانگر چه می باشد

تشخیص نماد نعل اسب نیازی به دقت زیادی دارد، چرا که خیلی ها آن را اشتباه میگیرند از این رو باید توجه داشت که روی نعل اسیب سوراخ میخ کاری شده نمایان باشد در غیر این صورت علامت نعل نمی باشد و علامت تونل می باشد و یا حرف امگا که حروفی می باشد که در جای خود توضیحات زیادی دارد همواره می توان گفت که تعداد سوراخ ها بر روی نشان نعل اسب بیانگر میزان فاصله و عمق دفینه می باشد.

سم اسب

در مکانی که سم اسب وجود دارد، چهر قدم به سمت جلو بروید و زمین را کاوش کنید و همواره توجه داشته باشد که دفینه آن بسیار نزدیک و عمق بالایی خواهد داشت.

نماد ونشانه های مشابه

نشان اژدها در گنج یابی

نشان خرس در گنج یابی

نماد روبا در دفینه یابی

نشان طاووس در گنج یابی

نشان اسب در گنجیابی

نشان شیر در دفینه یابی

نشان شاهین یا عقاب در گنج یابی

نشان عقرب در گنج یابی

نشان انگور در گنج یابی

نشان خرگوش در گنج یابی

نشان ترازو در دفینه یابی

کمپانی بزرگ جام جم

همواره توصیه ما به کاوشگران و جویندگان گنج های باستانی این می باشد که اگر قصد یک کاوش مطمعا و با نتیجه مطلوب را دارند باید در کاوش های خود از یک دستگاه فلزیاب باکیفیت و حرفه ای با دقت و حسایست بالا استفاده کنند. از این رو ما می توانیم به شما کمپانی فلزیاب جام جم را معرفی کنیم این کمپانی باسابقه ای بالغ بر دو ده در ساخت انواع فلزیاب و طلایاب از باسبق ترین تولید کنندگان دستگاه های گنجیاب و فلزیاب در خاورمیانه می باشد. تولیدات این کمپانی دارای گارانتی معتبر یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله می باشند. که این امر حاصل از اطمینان کامل مهندسین این کمپانی به تولیدات خود می باشد.

نشانه نعل اسب در گنج یابی به چه معنا می باشد

نشانه نعل اسب در گنج یابی به چه معنا می باشد

از این رو ما به شما این اطمینان را میدهیم که در بازار فروش فلزیاب در داخل کشور ۹۹ درصد از فلزیاب های خارجی موجود کپی بوده و به صورت تقلبی در داخل کشور ساخته شده اند و گلاهبرداران و تولید کنندگان این دستگاه های جعلی پول گزافی را از شخص متقاضی دریافت میکنند و در عوض دستگاهی تقلبی با برچسب و آرم خارجی راتحویل میدهند که هیچ گونه کیفیت و قابلیت کاوش را نیز ندارند. پس به شما توصیه می شود که دستگاه فلزیاب را با چشمان باز خریداری فرمایید. تولیدات کمپانی جام جم دارای گارانتی معتبر بوده و خدمات پس از فروش ده ساله را دارا می باشد همچنین کلیه دستگاه ها را در حظور مشتری تست کرده و سپس آموزش رایگان را ارائه می دهد.

چند نمونه از تولیدات این کمپانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع فلزیاب ارزان ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب دسته دوم ، فلزیاب حرفه ای و انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب نقطه زن ، معدن یاب ف حفره یاب و … با نمایندگی فروش فلزیاب جام جم، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب تهران، فروش فلزیاب اهواز ، فروش فلزیاب ایلام با شماره تلفن ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

باسپاس از اعتماد شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =