لانه خفاش کجاست و چه خاصیتی دارد

لانه خفاش کجاست و چه خاصیتی دارد

لانه خفاش کجاست و چه خاصیتی دارد

لانه خفاش کجا می باشد و آیا این پرنده دارای لانه می باشد؟ ما در اینجا به شما ثابت می کنیم که خفاش ها هیچ لانه ای نداراند و این موضوع که گفت می شود این موجودات لانه های با ارزش دارند شایعه ای بیش نبوده. همواره رئیس اداره محیط زیست شهرستان مهاباد با بیان اینکه خفاش لانه ای ندارد بیان می کند: برخی از اشخاص که به گمان اینکه این لانه ها سود آور است اقدام به خرید و فروش لانه خفاش کرده اند در صورتی که این لانه ها همگی دست ساز می باشند و این موجودات فاقد لانه می باشند. این موجودات تنها پستاندارانی می باشند که می توانند پرواز کنند و در طول سال تنها یک بار زایمان می کنند و همواره فرزندان خود را در میان بالاهای خود قرار میدهند به طوری که حتی در زمان شکار نیز از آنها جدا نمی شود.

لانه خفاش کجاست و چه خاصیتی دارد

لانه خفاش کجاست و چه خاصیتی دارد

آیا درون لانه خفاش مایع باارزشی وجود دارد

ازاین رو می توان ذکر کرد که این موجودات در غارها از سقف به صورت وارانه آویز شده اند به طوری که سرشان رو به پایین می باشد. و این امر که درون لانه های آنها مایعی جمع می شود کاملا کذب بوده و این شایعه توسط افرادی سودجو درست شده است. که از این طریق بتوانند افراد ساده را فریب داده و به کلاهبرداری بپردازند شایعه بالا بودن قیمت لانه خفاش که در فضای مجازی بیشتر به آن دامن زده شده، عده ای را با هدف سودجویی، روانه غارها از جمله غار آبی تاریخی سهولان ،دومین غارآبی کشور کرده است.این کار باعث بیدار شدن این پستانداران می شود که بیداری آن منجر به مرگ آنها می شود و این امر موجب برهم زدن اکوسیستم می گردد.

خفاش ها و خصوصیات آنها

لانه خفاش کجاست و چه خاصیتی دارد

لانه خفاش کجاست و چه خاصیتی دارد

خفاش یا شب کور، کور شاپرک،شب پره یا شب پرک پسداندارانی از راسته خفاش سانان (Chiroptera) می باشنداین موجودات تنها پستاندارانی می باشند که پرواز می کنند. یکی از دلایلی که این پستانداران را بسیار مهم کرده است این می باشد که این موجودات قاتلان پشه ها می باشند و طبق برسی های انجام شده هر خفاش می تواند شبی بیش از ۱۰۰۰ پشه بخورد. با ما همراه باشید تا از دیگر خصوصیات خفاش ها بیشتر بدانید.

 1. این موجودات در بسیاری از اکوسیستم ها نقش اساسی گرده افشانی را انجام می دهند
 2. همواره بیش از ۱۳۰۰ نوع خفاش در سراسر دنیا موجود می باشد
 3. این موجودات از طریق فرستادن صدا و بر خورد آن با موانع جهت یابی می کنند و مسیر خود را پیدا می کنند

مقالات مرتبط

 • جیوه قرمز یا سرخ
 • ساروج و روش های تخریب ساروج
 • نرم افزار ویژوالیزر سه بعدی
 • فلزیاب صمدی فروشنده فلزیاب در شیراز
 • فلزیاب اندروید
 • فلزیاب یا طلایاب چیست

معرفی چند فلزیاب

 • فلزیاب RICHEL M-160
 • فلزیاب LEOPARD 16000
 • فلزیاب KOMATSU A-U-16
 • فلزیاب RICHEL M-80
 • فلزیاب LEOPARD 8000
 • فلزیاب KOMATSU A-U-16

اگر قصد خرید فلزیاب را دارید می توانید یکی از تولیدات کمپانی جام جم را انتخاب کنید این کمانی دارای محصولات بسیار باکیفیت و مدرنی می باشد که همواره ساخته شده از برترین متریال های روز دنیا می باشد. این کمپانی با سابقه انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب آنتن رادارای ،فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر، ردیاب ، مین یاب ، معدن یاب ، حفره یاب و انواع ساغول را تولید و طراحی کرده است به منظور خرید و مشاوره با ما با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.