معرفی دستگاه فلزیاب ZOND GPR

فلزیاب ZOND GPR تولید کمپانی accuratelocators

فلزیاب ZOND GPR تولید کمپانی accuratelocators

فلزیاب ZOND GPR دارای سیستم بسیار قوی و پیشرفته GPR میباشد و همواره توانایی و قابلیت کاوش در عمق های زیاد را دارا می باشد این دستگاه طلایاب و گنجیاب تولید کمپانی  accuratelocators می باشد. کاوشگرانی که از این دستگاه در کاوش های خود استفاده کرده اند همواره موفقیت را تجربه کرده اند و توانسته اند قدرت این دستگاه را به چشم ببینند. از این رو دستگاه طلایاب ZOND GPR دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشد که علاوه بر ویژگی های که دستگاه های دیگر دارند دارای شاخص های دیگری نیز می باشد. همان طور که در توضیحات قبل گفتیم این دستگاه دارای فناوری کارکرد الکترومغناطیسی (GPR) می باشد. که همواره توانایی این را دارد که تا عمق ۳۰ متری با نهایت دقت به کاوش بپردازد. زیرا این سیستم دارای آنتن های مجهز و به روزی می باشد.

این دستگاه فلزیاب و طلایاب پرقدرت و با فناوری های منحصر به فردی که دارد همواره می تواند شما را به رویایتان برساند. در ادامه ما را همراهی کنید تا شما را با دیگر قابلیت های این دستگاه بیشتر آشنا کنیم.

فلزیاب ZOND GPR تولید کمپانی accuratelocators

فلزیاب ZOND GPR تولید کمپانی accuratelocators

نمونه ای از قابلیت ها و ویژگی های دستگاه فلزیاب ZOND GPR

  • مجهز به آنتن ۱۰۰ مگا هرتزی همرا با دو سطح پوشش
  • این دستگاه فلزیاب به طور پیش فرض دارای سیستم عامل Windos -xp می باشد.
  • این دستگاه فلزیاب مجهز به فناوری رادار الکترو مغناطیسی (GPR) می باشد
  • دارای صفحه نمایش بسیار باکیفیت که توانایی این را دارد که تصاویر و داده های دریافتی را با کیفیت بالا در اختیار اپراتور بگذارد
  • توانایی کاوش تا عمق ۳۰ متری به وسیله آنتن های مجهز و جدید
  • وجود ۸ آنتن طراحی شده که باعث شده است عمق کاوش و هم دقت کاوش بسیار بالا رود
  • مجهز به سیستم عامل Windos -xp به صورت پیش فرض
  • مجهز به یک مانیتور به صورت مجزا که میتوان مکان دقیق و جنس و عمق هدف را بدست آورد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، انواع فلزیاب ارزان و فلزیاب حرفه ای یا کلیه دستگاه های آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب نقطه زن و انواع شاقول می توانید با نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب بوشهر با شماره تلفن ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید این کمپانی دارای محصولاتی با کارانتی دو ساله معتبر و دارای خدمات پس از فروش به مدت ده ساله می باشد هدف ما رضایت شما می باشد.

باسپاس فراوان

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.