مقدمه:

فلزیاب SPOT Indicating یک سیستم تشخیص فلزات مدفون شده در اعماق زمین می باشد و به منظور اسکن کردن و تعیین فلزی زیر زمینی و علامت گذاری محل با رنگ از راه دور طراحی شده است. این فلزیاب به صورت چشمگیری توانایی اسکن مناطق وسیع را دارا می باشد. این فلزیاب برای شما کار کاوش را از راه دور انجام میدهد و شما می توانید از راه دور به راحتی اشیاء زیرخاک را کاوش کنید.

فلزیاب SPOT Indicating یک فلزیاب کنترل از راه دور

همواره این فلزیاب توانایی کاوش و شناسایی از راه دور در محل های شیمیای و مکان های که حاوی مواد منفجره می باشد را دارا می باشد. به طوری که تمامی فلزیاب های موجود که در بازار نیاز به اپراتور داشته که همواره دستگاه را به صورت دستی نگه دارند و آن را حمل کنند. ولی این فلزیاب بر روی روبات سوار می باشد که همواره قابلیت کنترل از راه دور را داشته و بدون شخص کاوشگر میتواند به کاوش بپردازد. دستگاه طلایاب SPOT Indicating یک الگوی طولانی عمقی را در طول مسیر ایجاد میکند. که همواره بسیاری از موارد را نادیده میگیرد. طراحی چرخشی این دستگاه الگوی همپوشانی طولانی را فراهم می کند که یک تصویر برداری به صورت دو مرحله ای کامل از مسیر را ایجاد میکند.

فلزیاب SPOT Indicating یک فلزیاب کنترل از راه دور

فلزیاب SPOT Indicating یک فلزیاب کنترل از راه دور

دستگاه گنج یاب SPOT Indicating یک پلت فرم دارای موتر و کنترل از راه دور می باشد این فلزیاب به منظور شناسایی اهداف آنها را به وسیله اسپری به طور خودکار علامت گذاری میکند. سر اسپری و کویل، متصل به یک قاب دوار است. این قاب به منظور موازی نگه داشتن کویل دستگاه با زمین طراحی شده است. در زمان کاوش این قاب چرخانده می شود، این عمل باعث میگردد که لوپ دستگاه زمین را اسکن کند. زیرا پلتفرم کنترل از راه دور به صورت دستی یا به طور مستقل در جهت مورد نظر هدایت میگردد. به طوری که زمانی که یک شی به وسیله کویل تشخیص داده می شود، سر اسپری فعال شده و دور آن را با رنگ خط میکشد.

از این رو می توان از فلزیاب Indicating به عنوان اولین ربات فلزیاب نام برد که می تواند به ما در موارد مختلف به مانند کشف مین و تجسس در مناطق شیمیایی و غیر قابل عبور کمک قابل توجه ای را داشته باشد.

نمونه ای از محصولات و فلزیاب های ایرانی

 • فلزیاب AJM IMAGING محصول IKPV
 • فلزیاب AUTOCRAT تولیدکمپانی IKPV
 • فلزیاب دراک ۱۰۱ تولید کمپانی IKPV
 • طلایاب KOMATSU A-U-4 تولید کمپانی IKPV
 • طلایاب HS366 تولید شرکت IKPV
 • طلایاب LEOPARD 2000 محصول کمپانی IKPV
 • طلایاب DERAK SUPER SENSOR GPR
 • طلایاب HOXNE تولید IKPV
 • طلایاب HOXNE تولید IKPV
 • فلزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV
 • گنجیاب DMF-Y ردیاب دو نفره تولید شرکت جام جم

اگر قصد خرید  فلزیاب قدرتمند و دارای حساسیت بالات و با برترین فناوری را دارید ما به شما کمپانی فروش فلزیاب جام جم را توصیه میکنیم این کمپانی با بهرگیری از برترین مهندسین و استفاده از بهترین قطعات و فناوری روز توانسته دستگا هایی تولید کند که همواره قابلیت رقابت با فلزیاب خارجی هم رده را دارا می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با نمایندگی فروش فلزیاب بوشهر ، نمایندگی فروش فلزیاب خرم آباد ، نمایندگی فروش فلزیاب اصفهان ، نمایندگی فروش فلزیاب کردستان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.