کمتر تولید کننده فلزیابی قادر بوده به فناوری و نورآوری فلزیاب GPZ 7000 دسترسی داشته باشد. ویژگی های شگفت انگیزی که شکار طلا را به سطح بالاتری می رساند و شما را قادر می سازد حتی تکه های کوچک طلا را شناسایی کنید. رویای تمام کاوشگران دسترسی به فناوری های این فلزیاب برای تشخیص طلای بیشتر است. فلزیاب MINELAB GPZ 7000 در آزمایش های مختلف موفق بوده و ثابت کرده که تکه های طلا را تا ۴۰ درصد بهتر از فلزیاب GPX 5000 تشخیص می دهد.

معرفی فلزیاب GPZ 7000

حتی برای اولین کاوش های خود می توانید از این فلزیاب استفاده کنید و به راحتی تکه های طلا را در منطقه کاوش شناسایی کنید. میدان تست شده توسط بهترین کاوش گران طلا در فلزیاب شیراز نتایج بسیار مثبتی را نشان می داد و ثابت کرد که این فلزیاب بهتر از سایر فلزیاب ها در شناسایی طلا عمل می کند. کمپانی IKPV با بیش از ۲۰ سال سابقه فروش فلزیاب این دستگاه را برای کاوش در خاک های شور ساحل به شما پیشنهاد می کند. تجربه کاری ما با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ در امر خرید فلزیاب در دسترس شما است.
فلزیاب GPZ 7000 محصول کمپانی MINELAB استرالیا

فلزیاب GPZ 7000 محصول کمپانی MINELAB استرالیا

قابلیت ها و ویژگی ها

  • گارانتی: ۳ سال محدود (فقط در کشورهای خارجی)
  • وزن کل: ۷٫۳۲ پوند (۳٫۳۲ کیلوگرم)
  • تکنولوژی: Zero Voltage Transmission یا ZVT
  • کویل هوشمند Super-D: متشکل از سیم پیچ انتقال مرکزی و دو سیم پیچ خارجی که تداخل و نویز های زمینی را کاهش می دهد

در این فلزیاب همه منوها به راحتی قابل دسترس هستند و نیازی به تنظیمات سختی که در دیگر فلزیاب ها وجود دارد نمی باشد. همان طور که در بالا گفته شد این فلزیاب به راحتی در خاک های شور ساحل با زمین بالانس می شود و شما می توانید برای جستجوی انواع تکه های طلا در کنار ساحل و آب های شور کم عمق از این فلزیاب استفاده کنید.

درباره نویسنده: فلزیاب فروش