فلزیاب GPX 5000 معیار جدید در تکنولوژی شناسایی طلا را تعیین می کند. این دستگاه فلزیاب با محدوده شگفت انگیزی از ویژگی ها و عملکرد های منحصر به فرد نه تنها از مدلی قبلی خود GPX 4500 بهتر است بلکه یکی از بهترین فلزیاب ها در سطح جهانی می باشد. با تکنولوژی های منحصر به فرد Minelab، سنسورهای چند دوره ای (MPS)، تکنولوژی ولتاژ دوگانه (DVT) و هماهنگ سازی هوشمند زمانبندی خودکار در فلزیاب GPX 5000 می توانید طلای بیشتری را پیدا کنید. شما می توانید به راحتی قطعات کوچک و بزرگ طلا را با فلزیاب MINELAB GPX 5000 پیدا کنید.

فلزیاب GPX 5000 محصول Minelab استرالیا

فلزیاب GPX 5000 محصول Minelab استرالیا

معرفی فلزیاب GPX 5000  محصول کمپانی ماینلب استرالیا

این فلزیاب با کارایی بالا می تواند طلای بیشتری نسبت مدل های قبلی خود پیدا کند. با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد، عملکردها و تکنولوژی برتر، کمپانی ماینلب تضمین می کند که این دستگاه حتی در سخت ترین شرایط به خوبی عمل کند و عمق و حساسیت خود را به نسبت به تکه های طلا حفظ کند. اپراتورهای حرفه ای به خوبی می دانند که این فلزیاب تکه های طلا را بسیار عمیق از هر فلزیاب دیگری پیدا می کند. به همین دلیل است که شرکت IKPV با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ افتخار فروش این فلزیاب را در سراسر کشور دارد. با توجه به تنظیمات از پیش تنظیم شده توسط کارخانه، استفاده از این فلزیاب برای اپراتورهای آماتور بسیار آسان است.

قابلیت ها و ویژگی ها

  • گارانتی: ۳ سال فقط در کشورهای خارجی
  • وزن کل: ۵٫۳ پوند (۲٫۴ کیلوگرم)
  • تکنولوژی: پالسی پیشرفته
  • کنترل تفکیک: حذف یا غیر فعال کردن اهداف ناخواسته
  • تکنولوژی ولتاژ دوگانه (DVT): اطمینان دقیق تر از بالانس زمین برای ارائه حداکثر حساسیت و عمق کاوش در زمین های مختلف
  • هماهنگ سازی هوشمند زمانبندی خودکار (SETA): موجب اطمینان از پایداری در کاوش می شود و به شما اجازه می دهد که GPX 5000 را با حداکثر کارایی در تمام شرایط به کار گیرید

 

درباره نویسنده: فلزیاب فروش