فلزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV

فللزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV

فللزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV

معرفی کمپانی IKPV

فلزیاب Golden Win ساخته شده به دستان توانمند مهندسین و متخصصان کمپانی بزرگ IKPV می باشد. این کمپانی ایرانی فعالیت خود را در حدود دو ده در عرصه ساخت و طراحی انواع فلزیاب ، طلایاب و انواع سیستم های امنیتی آغاز کرده است و توانسته است برترین محصولات را در کشور تولید کند، تولیدات این کمپانی دارای کیفیت و حساسیت بسیار بالای می باشند و توانایی این را دارا می باشند که با نمونه های هم رده خارجی به رقابت بپردازند به طوری که در بیشتر شرایط محیطی زمین بهتر از نمونه های خارجی عمل می کنند. کمپانی IKPV بزرگ ترین و باسابقه ترین کمپانی سازنده انواع فلزیاب در ایران و خاورمیانه می باشد با ما همراه با شید تا نمونه ای از این تولیدات را به شما معرفی کنیم.

فللزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV

فللزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV

فلزیاب Golden Win بهترین ردیاب خوراک خور می باشد این دستگاه در سال ۲۰۱۸ طبق نظر کارشناسان و خریداران فلزیاب به عنوان بهترین ردیاب خوراک خور شناخته شده است، این دستگاه یک دستگته فلزیاب خوراک خور می باشد که یکی از محصولات پر استفاده می باشد. دستگاه ردیاب Golden Win میتواند به صورت اتوماتیک با زمین هماهنگ شود و قابلیت زمین را به صورت اتوماتیک دارا می باشد و همواره می تواند بدون نگرانی از نوع زمین منطقه خود به کاوش بپردازد. با تنظیمات موجود بر روی فلزیاب Golden Win می توان فلزات را تفکیک و جداسازی کنیم از این رو با قابلیت داشتن مخزن بر روی دست این ردیاب می توان خوراک مورد نظر خود را درون آن قرارداده و به جستجو بپردازیم.

فلزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV

طلایاب Golden Win یک دستگاه فلزیاب و طلایاب پیشرفته می باشد که دارای فناوری به روز دنیا و قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دار می باشد. این دستگاه گنجیاب قابلیت این را دارد که به صورت اتوماتیک به هر زمینی بالانس شود. از این رو این دستگاه توانایی تفکیک انواع فلزات با ارزش به مانند طلا و نقره را از سایر فلزات بی ارزش مثل آهن دارا می باشد.

نمونه ای از قابلیت های دستگاه فلزیاب و طلایاب Golden Win

 • دارای قابلیت کاوش تاشعاع ۷۰۰ متر
 • دارای عمق کاوش ۹ متری
 • دارای باطری قابل شارژ و قابلیت شارژ با برق
 • مجهز به انتن های قوی با برد عالی
 • دارای قابلیت حذف آلودگی های زمین و حذف موانع مزاحم
 • توانایی خوراک دهی
 • دارای توانایی تفکیک فلزات با ارزش مثل طلا و نقره از سایر فلزات بی ارزش مثل آهن
 • دارای قابلیت بالانس زمین در هر نوع منطقه
 • دارای گارانتی معتبر
 • خدمات پس از فروش
 • دارای دفترچه راهنمای محصول
نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نشان انگور در گنج یابی و دفینه یابی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش انواع فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب ارزان ، انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب نقطه زن به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب بوشهر به شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =