فلزیاب Future 2018 …

در صفحات قبل در مورد دستگاه فلزیاب FutureI-160 توضیحاتی داده شد. حال قصد داریم یکی از دیگر محصولات کمپانی OKM یعنی فلزیاب Future 2018 را به شما معرفی کنیم. در اینجا قصد داریم عملکرد و کارایی این فلزیاب را مورد برسی قرار دهیم. از این رو در حدود ۲۰ سال پیش از تولید اولین مدل از سری فلزیاب فیوچر می گذرد و همواره پس از چندین سال تحقیق و بررسی مهندسین کمپانی او کا ام مدل جدید این سری را با نام  فلزیاب Future ۲۰۱۸ را به بازار عرضه کرد.

فلزیاب Future 2018 تولید کمپانی OKM

این مدل ویژه سالگرد ۲۰ سالگی فیوچر ، که تنها در مقادیر محدود موجود است ، در مرحله نخست برای جستجو گران گنج طراحی شده است که همواره علاقه مند می باشند، وارد عرصه حیرت آور شناسایی فلزات به صورت سه بعدی شوند. این دستگاه دارای قیمتی بسیار مناسب بوده و دارای قابلیت کاوش به صورت عمودی یا افقی می باشد. از این رو این فلزیاب را به راحتی می توان جابه جا کرد و حالت عملیاتی مناسب را انتخاب کرد.

فلزیاب Future 2018 تولید کمپانی OKM

فلزیاب Future 2018 تولید کمپانی OKM

  • توانایی اسکن زمین : توانایی انجام اندازه گیری سه بعدی گرافیگی به منظور تجزیه و تحلیل دقیق روی یک رایانه لوحی انجام دهید. همواره شما این اختیار را دارید که از این دستگاه به صورت عمودی و افقی استفاده کنید.
  • دارای قابلیت صدای زنده : دارای پردازش یک میدان مغناطیسی به منظور تشخیص فلزات آهنی، همواره شما فقط میتوانید از دستگاه فقط در حالت عمود استفاده کنید.

دستگاه طلایاب Future 2018 به مانند دیگر تولیدات شرکت او کا ام دارای از سنسور مخصوص این شرکت به منظور دریافت اطلاعات استفاده میکند.  همه مقادیر اسکن به صورت وایرلس به یک رایانه و یا تبلت متصل شده است. و همواره به وسیله برنامه ویژوالایزر اجرا می شود. پس از اتصال بی سیم، یک حالت عملیاتی را انتخاب کرده ( صدای زنده یا اسکن زمین )، به منظور اسکن پروب را انتخاب کنید و شروع به کاوش منطقخه مورد نظر کنید.

توانایی های اسکن زمین فلزیاب Future 2018

  • سکه و جواهرات و عتیقه
  • گوردخمه ها و گنجینه های مدفون شده
  • جعبه های مخفی ، صندوق های پر از اشیاء ارزش
  • تونل های زیر زمینی ، غارها ، انبار ها ، مقبرهع ها و قبرها

اگر در پی خرید یک فلزیاب با کیفیت می باشید، و یا قصد خرید یم فلزیاب خارجی ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب دسته دوم ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، ردیاب ، حفره یاب ، آب یاب و … را دارید میتوانید به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، فروش فلزیاب تبریز ، فروش فلزیاب کردستان ، فلزیاب خرم آباد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.