فلزیاب Discovery 1100 ساخته و طراحی شده توسط کمپانی Bounty Hunter آمریکا می باشد. این شرکت در شهر El Paso ایالت تگزاس در غربی ترین نقطه این کشور آمریکا قرار دارد. این کمپانی نمونه ای از برترین و به روزترین کمپانی ها در زمینه ساخت و تولید انواع گنج یاب و طلایاب می باشد. در این میان به معروف ترین شرکت ها که زیر مجموع این کمپانی می باشد می تواند به خلاق ترین آنها شرکت فلزیاب FISHER و طلایاب Teknetics اشاره کرد.

فلزیاب Discovery 1100 تولید Bounty Hunter آمریکا

فلزیاب Discovery 1100 تولید Bounty Hunter آمریکا

کمپانی بانتی هانتر نمونه ای از بزرگ ترین و به روز ترین شرکت های تولد کننده انواع فلزیاب تفریحی و فلزیاب حرفه ای ، انواع حفره یاب ، معدن یاب و … می باشد به طوری که این کمپانی با تولیدات با کیفیت خود کلیه نیاز مشتریان را بر طرف کرده است. شرکت فلزیاب بانتی هانتر یکی از بزرگ ترین و پر تنوع ترین تولید کنندگاه انواع دستگاه های فلزیاب تفریحی ، فلزیاب حرفه ای و پیشرفته، انواع حفره یاب و معدن یاب می باشد و کلیه نیاز اپراتورهای حرفه ای و مبتدی را برآورده کرده است.

کلیه تولیدات این شرکت دارای قیمت مناسب و در عین حال دارای کیفیت بسیار مطلوب می باشد. این کمپانی Bounty Hunter از لحاظ کیفیت محصول و قیمت مطلوب معروف می باشد. دستگاه فلزیاب سری Discovery نیز خارج از این قاعده نمی باشد. به طوری که همواره تمام قابلیت ها و ویژگی های یک دستگاه با کیفیت را داشته است. دستگاه طلایاب Discovery 1100 یکر از خوش قیمت ترین و با کیفیت ترین مدل های این سری می باشد. که همواره مناسب برای افرادی می باشد که به تازگی پا به این عرصه گذاشته اند. شما می توانید با استفاده از این دستگاه فلزیاب هیجان کاوش را تجربه کنید.

چند نمونه از قابلیت ها و ویژگی های دستگاه فلزیاب Discovery 1100

 • دارای توانای کارکرد با دو باطری ۹ ولت
 • دارای وزن ۱٫۱۳ کیلوگرمی و سهولت راحت در حمل و نقل
 • دارای کویل ۷ اینچی ضد آب
 • دارای قابلیت کارکرد با فرکانس ۶٫۶ کیلو هرتزی
 • دارای طراحی ارگونومیک  و متناسب با بدن اپراتور

چند نمونه از دیگر تولیدات کمپانی Discovery 1100

 • طلایاب Titamium تولید کمپانی Titamium
 • طلایاب Pioneer 202 تولید شرکت Bounty Hunter
 • طلایاب  Commando ساخت شرکت Bounty Hunter
 • طلایاب Quick Silver تولید شرکت  Bounty Hunter آمریکا
 • فلزیاب دستی  Guardian تولید کمپانی Bounty Hunter
 •  فلزیاب Fast Tracker محصول Bounty Hunter

جهت کسب اطاعات بیشتر در خصوص خرید انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنو متر ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب تفریحی ، فلزیاب امنیتی ، آب یاب ، حفره یاب ، مین یاب ، ردیاب ، شاقول و … به کلیه نمایندگیهای فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب مشهد ، با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ حاصل فرماید.

<<باسپاس>>

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.