فلزیاب ماهواره ای چسیت

فلزیاب ماهواره ای چسیت و چه کاربردی دارد در این بخش ما قصد داریم تمام اطلاعاتی را که در زمینه این دستگاه و فناوری پیشرفته (فلزیاب ماهواری ) وجود دارد را بیان کنیم. در ادامه باید این نکته را خدمت شما عرض کنیم که این فلزیاب به منظور کارهای بسیار بزرگ تاسیساتی مورد استفاده قرار میگیرد و استفاد از آن در مقابل پرداخت هزینه بسیار سنگین امکان پذیر می باشد در نتیجه یک فرد عادی و یا یک کاوشگر ساده نمیتواند این نوع دستگاه را در اختیار داشته یاشد.

از فلزیاب ماهواره ای به چه منظور استفاده میگردد

فلزیاب ماهواره ای چسیت و چه کاربردی دارد

فلزیاب ماهواره ای چسیت و چه کاربردی دارد

کاربرد هایی اصلی این دستگاه در زمینه خاک شناسی و فرسایش خاک در زمینه کویر زدایی می توان اشاره کرد. و دیگر کاربردهای آن به منظور شناسایی برخی تغییرات در لایه های بالای زمین به مانند بالا آمدن آب در لایه های غیر قابل نفوذ می باشد. از این رو از دیگر موارد استفاده از این دستگاه فلزیاب ماهواره ای میتوان به شناسایی گسل های زمین در زمینه علم زمین شناسی اشاره کرد. از تصاویر دریافتی از این دستگاه فوق پیشرفته می توان برای معدنیابی و شناسایی معادن نفت و گاز استفاده کرد. باید به این نکته اشاره کرد که این فناوری در دست کشورهای محدودی بوده و کمتر کسی به آن دست رسی دارد.

آیا از فلزیاب ماهواره ای به منظور اهداف شخصی می توان استفاده کرد؟

شاید برای شما پیش آمده باشد که افرادی سودجو از وجود و دسترسی و یا خرید چنین فلزیابی صحبت کرده باشند ولی ما این گفته را رد میکنیم. به طوری که در قبل گفتیم هیچ گونه فلزیاب ماهوارهی که افراد عادی و اشخاص کاوشگر بتوانند از آن به منظور مقاصد شخصی خود استفاده کنند وجود ندارد و در غیر این صورت کلاهبرداری بوده است. همواره به روزترین و پیشرفته ترین فلزیاب ماهواری و زمین شناسی در اختیار سازمان NASA قرار دارد. که از این فناوری به منظور کاربرد های نظامی و به منظور شناسایی نامتعارفات زمین استفاده می شود. انتقال اطلاعات از این فناوری به بخش خصوصی و بسیاری از کشورهای دنیا امکان پذیر نمی باشد.

فلزیاب ماهواره ای چسیت و چه کاربردی دارد

فلزیاب ماهواره ای چسیت و چه کاربردی دارد

فلزیاب ماهواره ای چسیت و چه کاربردی دارد

فلزیاب ماهواره ای چسیت و چه کاربردی دارد

فلزریاب ماهواره ی وجود خارجی نداشته است و اینکه عده ای سودجو این میگویند که چنین دستگاهی را در اختیار دارند کلاهبرداری بیش نبوده و فقط یک منبع درآمد از راه نادرست را دنیال میکنند. به طوری که این اشخاص از یک سیستم وای فای همراه گوگل مپ و یک جی پی اس بهره میبرند و این ادعا را دارند که سیستم فلزیاب ما به صورت ماهواره ای می باشد.

در این رابطه ما بیان میکنیم که تا کنون هیچ ماهواره ای بنا به دلایل شخصی و استفاده های شخصی به فضا فرستاده نشده است، و کلیه ماهواره های موجود در فضا متعلق به دولت ها می باشند و همواره هیچ کس از انها استفاده شخصی نمیکند.

اگر از دوستداران و علاقه مندان به کاوشگری و یا گنجیابی می باشید و یا بنا به دلایلی نیاز به دستگاهای به منظور کشف آب ، معادن ، سنگ های قیمتی و … را دارید ما به شما نمونه های از این دستگاه ها را معرفی میکنیم که به راحتی به مقصود خود برسید. در ادامه با ما همراه باشید.

چند نمونه از دستگاه های فلزیاب و طلایاب با فناوری روز دنیا

فروش انواع فلزیاب

فروش انواع فلزیاب

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب نقطه زن و انواع شاقول به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب اصفهان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید. در ضمن کلیه محصولات این کمپانی دارای گارانتی معتبر یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله می باشد. محصولات را با انجام تست در زمین تست در حضور مشتریان گرامی تحویل داده و ارسال رایگان به سراسر کشور انجام میگردد.

 

 

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.