فلزیاب تصویری چیست:

فلزیاب تصویری نمونه ای از آشکار سازهای فلز می باشد که علاوه بر کاوش فلزات قابلت نمایش هدف دفن شده در عمق زمین را دارا می باشد این طلایاب تصویری توانایی تصویر برداری و اسکن از زمین را داشته و همواره این تصاویر را به کمک نرم افزاری شبیه سازی سه بعدی به اپراتور فلزیاب ارائه میدهد. نمونه ای از این دستگاه ها تصاویر اسکن شده توسط صفحه نمایش بر روی خود دستگاه طلایاب نمایش داده می شود. و از این رو در برخی دیگر از دستگاه ها این تصاویر با اتصال فلزیاب به لب تاپ و یا تبلت ویندوزی نمایش داده می شود. در ادامه ما قصد داریم نمونه ای از برترین فلزیاب های تصویری موجود در ایران را نام ببریم با ما همراه باشید.

امروزه با پیشرفت صنعت فلزیابی کمپانی های بزرگ فلزیابی در ایران فعالیت میکنند که قدیمی ترین این کمپانی ها کمپانی IKPV می باشد این کمپانی که برترین کمپانی تولید کننده انواع فلزیاب و طلایاب در سطح خاورمیانه محسوب می شود با سابقه ای بالغ بر ۲۰ سال در ساخت و تولید انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب نقطه زن ، ردیاب ، حفره یاب و انواع سیستم های زمین شناسی و امنیتی فعالیت دارد و همواره توانایی رقابت با محصولات خارجی را دار می باشد نمونه ای از چند فلزیاب تصویری ساخت این کمپانی را در زیر مشاهد کنید.

فلزیاب تصویری و نمونه ای از برترین فلزیاب های تصویری

فلزیاب تصویری و نمونه ای از برترین فلزیاب ها

برترین فلزیاب های تصویری

  • فلزیاب KOMATSU A-U-16 تولید کمپانی IKPV
  • فلزیاب KOMATSU  A-U-8 ساخت شرکت IKPV
  • فلزیاب KOMATSU A-U-4  تولید کمپانی IKPV
  • طلایاب TACHAR T1 تولید کمپانی IKPV
  • طلایاب MINI GPR ساخت شرکت IKPV
  • طلایاب AJM IMAGING ساخت شرکت IKPV
  • فلزیاب PV IMAGING ساخت شرکت IKPV

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص  خرید فلزیاب و طلایاب با نمایندگی فروش فلزیاب jamejam ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب خرم آباد ، فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید. این کمپانی تولید کننده انواع فلزیاب ارزان ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب دسته دوم و … میباشد.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.