فلزیاب ایرانی..

درسال ۱۸۸۱ میلادی به دلیل پیدا کردن گلوله ای در بدن ریس جمهور آمریکا الکساندرگراهامبل دست به ساختن دستگاهی کرد که این دستگاه الگویی اولیه تمام فلزیاب هایی حال حاضر بود. این دستگاه که دارای ساختاری بزرگ بود به منظور کشف گلوله در بدن ریس جمهور آمریکا ساخته شده و هر چند که نتوانست گلوله را کشف کند ولی الگویی برای تولید دستگاه های فلزیاب در آن زمان شده.

در دهه بیست قرن بیستم گراهارد فیشر با تحقیقات و برسی های گوناگون در رابطه با انواع طلایاب و فلزیاب به این نتیجه رسید که دستگاه های فلزیاب در ابعاد و اندازه های کوچک تر دارای قابلیت و کارایی بیشتری می باشند. از این رو شرکت فشر به عنوان اولین کمانی تولید کننده فلزیاب حق ثبت اختراع دستگاه های قابل حمل را گرفت  و همواره در سال ۱۹۳۱ اولین فلزیاب خود را به عموم مردم معرفی کرد.

چگونگی ساخت فلزیاب ایرانی

در سال ۱۳۷۶ شمسی جناب آقایی مهندس صمدی اقدام به تاسیس شرکت IKPV کردند. این کمپانی با کسب مجوز در ساخت و تولید انواع فلزیاب و طلایاب فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است، این کمپانی با بهرگیری از بهترین متخصصین و مهندسین کار آزموده و با استفاده از بهترین قطعات و فناوری روز دنیا توانسته است که تولیداتی با کیفیت و در سطح جهانی تولید کند به طوری که به جرات می توان تولیدات کمپانی IKPV را نمونه ای از برترین طلایاب ایرانی در سطح کشور دانست که همواره توانایی رقابت با کلیه محصولات هم رده خارجی را دارد.

فلزیاب ایرانی |خرید و فروش انواع فلزیاب

فلزیاب ایرانی |خرید و فروش انواع فلزیاب

این کمپانی توانست است با تولید محصولاتی با کیفیت و با بهرگیر از مهندسین ایرانی و دانش روز دنیا محصولاتی در زمینه کشف انواع فلزیاب ، آب یاب ، حفره یاب ، ردیاب ، مین یاب ، شاقول و … را تولید کند که متناسب با شرایط اقلیمی مناطق مختلف کشور مان می باشد به طوری که دستگاه های فلزیاب و طلایاب این کمپانی بزرگ ایرانی با طراحی خاص و متناسب با شرایط محیطی کشور مان طراحی و ساخته شده است که به همین منظور قابلیت های بیشتری نسبت با محصولات خارجی را دارا می باشد.

نمونه ای از تولیدات کمپانی IKPV

 

نمونه ای از سیستم های فلزیابی

  • شاقول
  • آنتن راداری – (شعاع زن)
  • پالسی بوقی (نقطه زن)
  • مگنومتر (تصویری)

 چند نمونه از تولیدات مختلف این کمپانی تولید کننده فلزیاب ایرانی

اگر قصد خرید دستگاه های فلزیاب ایرانی را دارید می توانید به کلیه نمایندگی های فروش فلزیاب جام جم ، فروش فلزیاب شیراز ،فروش فلزیاب اصفهان ،فروش فلزیاب تهران ،فروش فلزیاب مشهد ، فروش فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید. این کمپانی کلیه محصولات خود را با یک سال گرانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می ده از این رو با داشتن زمین تست اختصاصی کلیه محصولات را در حضور مشتریان گرامی تست کرده و تحویل می نماید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.