فلزیاب آنتن راداری REGULATOR یکی از ردیاب های فوق العاده و حساس کمپانی ELECTROSCOPE آمریکا می باشد. و تا به امروز نمونه ای از برترین ردیاب در سطح جهان می باشد. این فلزیاب آنتن راداری توانایی بالای در کاوش انواع فلزات با ارزش مانند طلا ، نقره ، مس را داشته است و همواره کار کاوش را بسیار آسان کرده است.

تحلیل و بررسی فلزیاب آنتن راداری REGULATOR

این دستگاه شعاع زن دارای فناوری پیشرفته تفکیک فلزات با ارزش از سایر فلزات بی ارزش می باشد. و همواره با استفاده از این دستگاه می توانید ریزترین فلزات به مانند سکه ، انگشتری ، دفینه و … را کاوش و پیدا کنید. همچنین این فلزیاب توانایی کاوش انواع سنگ های آسمانی ، پلاتین ، فلزات کم یاب و … را دارد ولی در کل این ردیاب بیشتر به منظور کاوش طلا استفاده میگردد. اگر شما تصمیم دارید فلزی به جز طلا را جستجو کنید در قسمت خوراک خور فلزیاب از همان فلز قرار دهید تا به راحتی هدف خود ا پیدا کنید.

دستگاه ردیاب REGULATOR دارای حساسیت و قدرت مثال زدنی در کاوش می باشد این دستگاه توانایی کشف طلا و انواع فلزات دیگر را دارا می باشد. این فلزیاب آنتن راداری داری باطری قدرتمندی با عملکرد بالا می باشد و همچنین قابلیت عمق زنی بالایی را دارا می باشد و همین ویژگی ها باعث گردیده تا این فلزیاب به معروفیت قابل توجه ای دست پیدا کند.

فلزیاب آنتن راداری REGULATOR ساخت شرکت ELECTROSCOPE

فلزیاب آنتن راداری REGULATOR ساخت شرکت ELECTROSCOPE

نمونه ای از توانایی ها و قابلیت های این ردیاب

  • شعاع ردیابی و عمق جستجو زیاد
  • قابلیت کاوش در زمین های مختلف
  • مجهز به باطری قدرتمند با شارژدهی بالا
  • قابلیت خوراک خوری
  • گارانتی محصولات در کشور های خارچی
  • خدمات پس از فروش
  • دفترچه راهنما
  • قابلیت تفکیک فلزات با ارزش مثل طلا ، نقره ، مس از سایر فلزات بی ارزش مثل آهن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، حفره یاب ، آب یاب ، فلزیاب ارزان قیمت ، فلزیاب دسته دوم ، فلزیاب حرفه ای ، ارتقاء فلزیاب و … به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب بوشهر ، فروش فلزیاب خرم آباد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.