طلسم مار در دفینه یابی

طلسم مار در دفینه یابی

طلسم مار در دفینه یابی

طلسم مار در دفینه یابی از حقیقت تا خرافات، در این مقاله قصد داریم دلیل وجود مار در کنار طلا و دفینه های باستانی را بیان کنیم: از این رو ما به شما این اطمینان را میدهیم که هیچ گونه طلسمی مار در گنجینه وجود نداشته است و دلیل وجود مار در کنار طلا و بعضی از دفینه ها به دلیل این می باشد که عموما مارها گرما دوست می باشند. و همواره از آنجا که طلا فلزی می باشد که گاز تولید میکند و به مرور زمان گاز طلا تا شعاعی به اندازه ده برابر خود درست می کند و خاک اطراف خود را گرم می کند. به همین منظور می باشد که مارها محل دفینه را برای زندگی خود انتخاب می کنند. و به مکانهای که طلا در آنجا می باشد روی می آورند.

از این رو می توان گفت که وجود هیچ گونه طلسمی در این رابطه صحیح نمی باشد . فقط به خاطر علاقه این موجودات به گرمای حاصل از طلا که به خاک منتقل شده است می باشد. پس در زمان کاوش دفینه باید با احتیاط تمام این کار را انجام داد زیرا احتمال وجود خطر مار را خواهید داشت.

طلسم مار در دفینه یابی

طلسم مار در دفینه یابی

بهترین راه مبارزه با مار

اگر در زمان کاوش و یا در محلی با مار روبه رو شدید به راحتی می توانید با یک کپسول آتشنشانی از نوع co2 با گازکربنیک چند ثانیه روی مار بپاشید. این گاز باعث یخ زدن مار میگردد و مار ساعت ها بدون حرکت به خواب میرود. فقط به این نکته باید توجه کرد که کپسول آتشنشانی ازنوع گاز کربنیک باشد و از نوع دیگری نباشد. این کپسول ها دارای رنگی قرمز و همواره با نازلی که به شکل قیف می باشد.

از آنجا که این مسیر برای رسیدن به گنجیه ها و دفینه ها دارای خطرات زیادی می باشد، همواره باید کاوش خود را با یک کارشناس و شخص متخصص ادامه دهید. و به منظور یافتن هدف و اطمینان در این راه با یک دستگاه طلایاب قدرتمند به جست و جو بپردازید. از این رو می توانید به کمپانی فروش فلزیاب جام جم با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نمونه ای از آثار و نشانه های باستانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید فلزیاب جام جم ، فروش انواع فلزیاب ایرانی ، فروش فلزیاب خارجی ، فروش فلزیاب ارزان ، فروش فلزیاب حرفه ای ، فروش فلزیاب پالسی ، فروش فلزیاب آنتن راداری ، فروش فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنومتر . انواع شاقول و … با نمایندگی فروش فلزاب شیراز ، فروش فلزیاب تهران ، فروش فلزیاب مشهد ، فروش فلزیاب بوشهر ، فروش فلزیاب تبریز ، فروش فلزیاب اصفهان ، فروش فلزیاب اهواز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =