طلایاب TDI BeachHunter با چند فرکانس مختلف تولید کمپانی Whites می باشد. که با این توانایی می تواند در زمین های معدنی و شور به راحتی کار کند. از این رو قدرت القا شده توسط پالس می تواند به شما کمک کند تا گنج بیشتری را پیدا کنید. این فلزیاب دارای خاصیت ضد آب می باشد و همواره می تواند تا عمق ۲۵ فوتی آب به کاوش بپردازد. این فلزیاب توانایی این را نیز دارد که به راحتی در ساحل و حتی زمین های با گل سرخ تکیه های طلا را کاوش کند. تاخیر آزاد پالس در این فلزیاب به شما این قابلیت را میدهد که دستگاه را برای حساسیت نسبت به تکیه های کوچک و نازک طلا و سکه در عمق تنظیم کنید. در این فلزیاب با عملکردی ساده فقط کافی می باشد که بالانس زمین را انجام دهید و Gain را تنظیم کنید و شروع به جستجو کنید.

طلایاب TDI BeachHunter یک فلزیاب با چند فرکانس

طلایاب TDI BeachHunter یک فلزیاب با چند فرکانس

 فلزیاب TDI BeachHunter با داشتن تن صدای دوگانه قابلیت تشخیص را برای اپراتور راحت کرده است و همواره داشتن ولوم قابل تنظیم و کنترل ترشهلد اجازه انعطاف پذیری بیشتر را به شخص کاوشگر میدهد. این فلزیاب با وزن کم ۵٫۲ پوند می تواند این قابلیت را به شخص اپراتور دهد که بنا به نوع کاوش دستگاه را سفارشی کند. وجود باطری قابل شارز NiMH زمان شارژدهی را تا شش ساعت افزایش میدهد و پک هشت تایی با باطری AA به این معنی می باشد که شما در مدت طولانی میتوانید به کاوش بپردازید. وجود یک لوپل دو رشته ای ۱۲ اینچی با حساسیت بالا نسبت به اهداف کوچک از دیگر ویژگی های این فلزیاب می باشد.

نمونه ای از قابلیت ها و خصوصیات طلایاب TDI BeachHunter

  • دارای دو سال گارانتی
  • قابلیت ضد آب بودن تا ۲۵ فوت
  • تاخیر پالس قابل تنظیم
  • دارای فناوری پالسی
  • دارای کویل Dual Field

چند نمونه از تولیدات کمپانی IKPV

  • طلایاب Ajm Bugle ساخت کمپانی IKPV
  • طلایاب AJM 13300 تولید شرکتIKPV
  • طلایاب HS366 تولید شرکت IKPV
  • فلزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع فلزیاب خارجی ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب ارزان ، فلزیاب قسطی ، فلزیاب حرفه ای ، ارتقاء فلزیاب ، و انواع ردیاب ، حفره یاب ، آب یاب ، معدن یاب ، مین یاب ، یون یاب و … با نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب بوشهر ، نمایندگی فروش فلزیاب خرم آباد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.