طلایاب Patriot تولید Teknetics آمریکا

طلایاب Patriot تولید Teknetics آمریکا

طلایاب Patriot تولید Teknetics آمریکا

طلایاب Patriot تولید Teknetics آمریکا

طلایاب Patriot یک دستگاه بسیار ارزان قیمت می باشد. که دارای عمق کاوش بسیار عالی بوده و دارای سرعت بازیابی بالا، دارای تفکیک بسیار مناسب و حذف فلزات مزاحم ، شناسه هدف و بسیاری از ویژگی های دیگر این فلزیاب را به یک دستگاه ایده آل تبدیل کرده است.

فلزیاب Patriot یک فلزیاب ارزان قیمت که دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشد و قادر می باشد به هر فلزیابی به رقابت بپردازد. به طوری که بیشتر فلزیاب های مبتدی می توانند یک سکه را در عمق ۶ اینچی اینچی شناسایی کنند، اما کمپانی Teknetics این بازی را کاملا تغییر داده است به طوری که فلزیاب Patriot به راحتی  می تواند اهداف را در عمق ۱۰ اینچی شناسایی کند که هیچ فلزیاب دیگری در این رنج قیمتی نمی تواند این کار را انجام دهد.

طلایاب Patriot تولید Teknetics آمریکا

طلایاب Patriot تولید Teknetics آمریکا

تفکیک و جداسازی طلایاب Patriot

در دستگاه های حرفه ای سرعت تفکیک و بازیابی آهنی فوق العاده سریع می باشد به طوری که تفکیک فلزات برای هر گنجی یاب حرفه ای خوب می باشد. و این قابلیت می تواند رضایت اپراتور حرفه ای را جلب کند. عملکرد بسیار خوب این دستگاه در فرکانس ۱۳ کیلو هرتزی این دستگاه را در خانواده  F75 و T2 قرار داده است.

از این رو کمپانی جام جم با این دستگاه آزمایش های زیادی انجام داده است و توانسته است دستگاهی با قیمت بسیار مناسب تر و قابل قبول تر از این دستگاه برای کسانی که توانایی مالی بالای  را ندارند طراحی کنند به طوری که اگر خواستار توانایی بالا می باشید می توانید فلزیاب AJM BUGLE را امتحان کنید.

قابلیت ها و ویژگی های دستگاه فلزیاب و طلایابPatriot

  • دارای قابلیت شناسای سکه در عمق ۱۲ اینچی
  • دارای قابلیت فرکانس ۱۳ کیلو هرتزی مناسب برای شکار سکه، جواهرات و استخراج طلا
  • دارای قابلیت تغییر فرکانس برای حذف تداخل الکتریکی
  • دارای قابلیت شناسه هدف تصویری بر اساس طبقه بندی و نشانه عددی ۰-۹۹
  • دارای توانایی تمرکز بر روی مواد معدنی روی زمین
  • دارای توانای نقطه یابی با فشار یک دکمه
  • انتخاب سرعت. معمولی به منظور بیشتر شرایط آرام برای سکه های عمیق در مناطق غیر آلوده
  • مجهز به کویل جست و جو ۱۱ اینچی DD
  • ۴۰ ساعت عمر باطری (۴ باطریAA)
  • دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش
طلایاب Patriot تولید Teknetics آمریکا

طلایاب Patriot تولید Teknetics آمریکا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع فلزیاب ارزان ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب مگنومتر ، حفره یاب ، مین یاب ، ردیاب ، معدن یاب ، شاقول و … به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب مشهد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نه =