طلایاب Mojave محصول کمپانی Tesoro آمریکا

طلایاب Mojave محصول کمپانی Tesoro آمریکا

معرفی کمپانی فلزیاب و طلایاب Mojave :

طلایاب Mojave ساخته و تولید شده توسط مهندسین کمپانی Tesoro آمریکا میباشد. این شرکت تولید کننده فلزیاب به جهت تولید طلایاب های با کیفیت و حساسیت بالا از امتیاز بالایی در بازار جهانی برخوردار می باشد. شرکت فلزیاب Tesoro فعالیت خود را در عرصه تولیدات انواع فلزیاب و طلایاب و دیگر دستگاه های امنیتی شروع کرده است که تاریخ این فعالیت به سال ۱۹۸۰ در ایالت آریزونا اغاز کرده است و شعار خود را برا این نهاده است که فلزیاب سبک با کارایی مطلوب در جهت رضایت مشتری می باشد.

دستگاه طلایاب Mojave :

این فلزیاب دارای یک سیستم با ساختار و طراحی به روز بوده که دارای فرکانس کاری ۱۲ هرتز می باشد. که به منظور کاوش در شرایط مختلف خاک طراحی شده است به طوری که این فلزیاب میان رده توانای کارکرد در عمق زیاد زا نیز دارا می باشد و همواره به منظور کاوش و جست و جو به اپراتور میان رده این دستگاه توصیه می شود. لازم به ذکر می باشد که این دستگاه فلزیاب کمترین خطا را در میان تولیدات مشابه و هم رده دارا می باشد.

ویژگی که می تواند این فلزیاب را از دیگر تولیدات مشابه متمایز سازد گارانتی مادام العمر این دستگاه می باشد. (به طوری که این فلزیاب همچنان در اختیار مالک اصلی خود باشد) اکثر تولیدات این کمپانی گنج یاب Mojave از LCD بی بهره هستند و دستگاه ها فقط به صورت صوتی اعلام هشدار می کنند. این ویژگی ساده در فلزیاب مزید بر جذب هر چه بیشتر مشتری می باشد و همواره در این امر تاثیر گذار بوده است. این دستگاه دارای مد کاربری بسیار ساده می باشد به طوری که شخص اتپراتور بدون هیچ گونه اموزشی می تواند به کاوش بپردازد.

چند نمونه از قابلیت های دستگاه طلایاب و فلزیاب Mojave :

  • دارای وزن بسیار کم تنها ۱٫۱ کیلوگرمی
  • مجهز به کویل های ۷ اینچی ضد آب
  • مجهز به تنظیمات حساسیت
  • دارای قابلیت کارکرد با باطری ۹ ولتی
  • دارای بازده بسیار خوب باطری از ۱۵ تا ۱۸ساعت کاری
  • دارای فرکانس عملکرد ۱۲ هرتزی
  • دارای قابلیت Speaker خارجی
  • دارای مدهای مختلف عملکرد
  • دارای دمای عملکرد ۱ تا ۳۸ درجه سانتی گراد
  • قابلیت راه اندازی درهوای مرطوب تا ۷۵ درصد رطوبت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید، اجاره، تعمیر، یا مشاوره در خصوص انواع فلزیاب تصویری ،ی ، فلزیاب آنتن رادار ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلز یاب نقطه زن ، ردیاب ، مین یاب ، حفره یاب ، آب یاب ، به صورت حظوری یا با تماس با نمایندگی های فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب اصفهان به شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.