معرفی کمپاننی Fisher

طلایاب M-101 تولید کمپانی Fisher امریکا

طلایاب M-101 تولید کمپانی Fisher امریکا

طلایاب M-101 طراحی و ساخته شده توسط مهندسین و متخصصان کمپانی بزرگ Fisher می باشد این کمپانی آمریکایی سالها در زمینه تولید و ساخت انواع فلزیاب و گنج یاب فعالیت دارد و همواره محصولات این شرکت بزرگ در سطح جهانی دارای طرفداران زیادی می باشد. از این رو دستگاه طلایاب M-101 نیز یکی از این تولیدات می باشد. با ما همراه باشید قصد دارایم در این مورد بیشتر بگوییم.

معرفی دستگاه طلایاب M-101

دستگاه فلزیاب M-101 ساخته شده توسط کمپانی Fisher آمریگا می باشد این دستگاه به طوری خاص برای کاوش انواع میله های تقویت کننده و دیگر اشیاء فلزی که بتن، لوله ها، ناخن های pk، سیم کشی، ستون های دیواری و دیگر اشیاء فلزی ساخته و طراحی شده است. این دستگاه دارای مد کاربری ساده بوده است و کار کرد با آن بسیار راحت بوده است و همواره با ساده ترین تنظیمات شما را در یافتن اهداف یاری خواهد کرد. به طوری که کار با آن نیاز به هیچ آموزش خاصی ندارد. این دستگاه فلزیاب دارای وزن بسیار کم بوده و سهولت در حمل و نقل را برای شما خواهد داشت. و باعث می شود که از خستگی در حین کاوش جلو گیری شود. با ما همراه باشید تا در ادامه از دیگر ویژگی های این دستگاه بگویم

برخی از قابلیت های دستگاه فلزیاب M-101

  • دارای قابلیت تفکیک
  • دارای فرکانس عملکرد۴٫۵ کیلوهرتزی
  • دارای وزن بسیار سبک ۱٫۳ کیلو گرمی
  • دارای توانایی رااندازی با ۲ باطری ۹ ولتی
  • دارای لوپ های ۴ اینچی ضد آب
  • دارای طول قابل تنظیم و مناسب با قد اپراتور
  • دارای حساسیت قابل تفکیک

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و مشاوره در مورد دستگاه فلزیاب M-101 و انواع فلزیاب های پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب نقطه زن ، ردیاب ، مین یاب ، حفره یاب ، آب یاب ، به نمایندگی های فروش فلزیاب جام جم شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب اهواز ، نمایندگی فروش فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل کنید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.