طلایاب EDS Reacher ساخت کشور بلغارستان

کمپانی های سازنده فلزیاب و طلایاب بلغارستانی از محدود شرکت های تولید کننده گنجیاب های با عمق کاوش بالا می باشند. در صورتی که شرکت های سازنده و کمپانی های اروپایی دستگاه های که تولید می کنند بیشتر به منتظور کاوش های تفریحی و سکه یابی در اعماق کم و سطحی می باشد. و زیاد کاربردی در گنج یابی ندارد. از این رو گنج یاب های تولید شده توسط کمپانی های ترکیه ای، گنج یاب های تولید کشور بلغارستان، و برخی از گنجیاب های آلمانی و ایرانی دارای بالاترین عمق جست و جو در میان دستگاه های گنج یاب می باشند.

طلایاب EDS Reacher ساخت کشور بلغارستان

طلایاب EDS Reacher ساخت کشور بلغارستان

برخی از مطالب در مورد دستگاه فلزیاب EDS Reacher

کمپانی Detech از کمپانی های تولید کننده گنج یاب می باشد. که همواره سیستم های تولید شده پالسی این شرکت دارای دقت و کیفیت قابل توجه ای می باشد. دستگاه گنج یاب EDS Reacher تولید این شرکت از فناوری VLF طراحی شده است و به گفته سازندگان دارای بالاترین عمق کاوش در میان دستگاه های طلایاب مبتدی می باشد. این گنج یاب با داشتن قیمتی مقرون به صرفه دارای کیفیت بسیار بالا و قابلیت های پیشرفته ای نیز می باشد. این دستگاه دارای کارکرد بسیار عالی در زمین های معدنی می باشد. و همواره سیگنال های مزاحم در بازدهی آن اختلالی ایجاد نمیکنند

از این رو این دستگاه طلایاب دارای فرکانس کاری ۲۸ کیلوهرتزی به منظور کاوش فلزات ریز می باشد و برای این کار بسیار مناسب بوده، و همواره مجهز به هماهنگ سازی اتوماتیک زمین می باشد و دارای فناوری نقطه زنی به منظور شناسای دقیق اهداف می باشد.

نمونه ای از چند قابلیت دستگاه فلزیاب EDS Reacher 

  • دارای فرکانس عملکرد ۲۸ کیلو هرتزی
  • دارای قابلیت هماهنگ سازی اتوماتیک سطح زمین
  • دارای وزن ۱٫۴ کیلوهرتزی همراه با لوپ ۹ اینچی
  • دارای طول قابل تنظیم بین ۱۰۴ تا ۱۳۰ سانتی متر
  • دارای سه نمونه لوپ و قابل انتخاب به صورت ضد آب
  • مجهز به ۴ باطری استاندارد AA
  • دارای ساختاری ارگونومیک و متناسب با بدن اپراتور و طراحی شده از برترین قطعات
  • دارای عمق کاوش خیلی عالی
  • دارای حساسیت و تفکیک فلزات قابل تنظیم

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید دستگاه فلزیاب EDS Reacher و مشاوره درخصوص انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب امنیتی ،فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب نقطه زن ، ردیاب ، مین یاب ، حفره یاب ، آب یاب ، معدن یاب و انواع شاقول با کلیه نمایندگی های فروش فلزیاب جام جم در تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب جام جم شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب اهواز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.