طلایاب DOMINATOR Pro تولید کمپانی Accuratelocators

طلایاب DOMINATOR Pro تولید کمپانی Accuratelocators

طلایاب DOMINATOR Pro تولید کمپانی Accuratelocators

طلایاب DOMINATOR Pro ساخته و طراحی شده در کمپانی Accuratelocators آمریکا می باشد. این گنجیاب DOMINATOR Pro یک دستگاه تصویری می باشد که همواره توانایی نفوذ و کاوش در عمق زیاد زمین را دارا می باشد. از این رو این دستگاه گنجیاب دارای ۱۶ سنسور به منظور نمایش اهداف و اجسام زیر زمین می باشد. دستگاه فلزیاب و طلایاب Accuratelocators DOMINATOR Pro همواره برا اساس یافتن میدان های الکترومگنتیک کار می کند، این دستگاه پر قدرت با استفاده و بهرگیری از ۱۶ سنسور تصاویر را با رزولوشن و کیفیت بسیار عالی نمایش میدهد. از این رو با ما همراه باشید تا شما را با دیگر از قابلیت های این دستگاه آشنا کنیم

نمونه ای از دیگر قابلیت های دستگاه طلایاب DOMINATOR Pro

  • دارای توانای استفاد Google Map به منظور مشخص کردن مکان دقیق هدف
  • دارای قابلیت نمایش سه بعدی اهداف شناسایی شده با نرم افزار شبیه ساز ۳ بعدی
  • قابلیت نمایش داده ها به صورت لایو
  • دارای آنتن های ۱۲ اینچی با کیفیت عالی
  • دارای آنتن ۲۰ اینچی
  • دارای آنتن ۳۶ اینچی به منظور پوشش محدوده وسیع
  • دارای آنتن مختص مکان یابی
  • دارای قدرتی ۱۶ برابر دیگر دستگاه های فلزیاب
  • دارای باطری قدرتمند با ۱۰ ساعت کاری مداوم

از این رو به منظور خرید دستگاه های فلزیاب خارجی می توانید به کمپانی بزرگ جام جم در سراسر کشور مراجعه کنید، این کمپانی همچنین دارای تولیدات داخلی بسیار با کیفیت و با حساسیت بالایی می باشد که قابلیت رقابت با نمونه های هم رده خارجی را دارد و در بعضی از شرایط حتی بهتر از نمونه های خارجی عمل کند. این امر به این دلیل می باشد که مهندسین و متخصصان این کمپانی دارای رابطه تنگاتنکی با خریداران و گاوشگران می باشند و شناخت کاملی بر مناطق محیطی و اقلیمی کشور مان دارند و دستگاه های خود را تحت آن شرایط طراحی می کنند. پیشنهاد ما به شما کاوشگران عزیز به منظور داشتن یک دستگاه فلزیاب پرقدرت و باکیفیت داشتن محصولات کمپانی جام جم می باشد.

کمپانی جام جم دارای انواع فلزیاب آنتن ردار ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب امنیتی ، انواع شاقول و … می باشد جهت خرید می توانید به صورت حضوری یا تلفنی با نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

با سپاس 

 

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.