طلایاب CS990XD ساخت کمپانی گنج یاب C.SCOPE می باشد این کمپانی یکی از سازندگان انواع فلزیاب و طلایاب در انگلستان می باشد که همواره ۴۰ سال در این زمینه فعالیت دارد و می توان به جرات گفت که یکی از برترین و با کیفیت ترین کمپانی های سازنده انواع فلزاب میان رده در جهان می باشد. که توانسته است تا به حال فلزیاب های با کیفیتی را تولید کند.

معرفی دستگاه طلایاب CS990XD0

CS990XD

CS990XD

دستگاه گنجیاب CS990XD نمونه ای دیگر از تولیدات کمپانی انگلیسی C.SCOPE می باشد. که همواره توانسته است هواداران زیادی را به خود جذب کند. این دستگاه فلزیاب دارای کیفیت و دقت قابل توجه ای می باشد این دستگاه دارای قابلیتهای بیشتری نسبت به دستگاه های هم رده خود می باشد و دارای عملکرد بسیار ساده می باشد به طوری که افراد مبتدی هم توانایی کارکرد و استفاده و کاوش با این دستگاه را دارا می باشند. دستگاه طلایاب CS990XD میتواند تعدادی از آلودگی ها و فلزات مزاحم را حذف کند و همچنین میتواند در محل های که دارای زمین شور و معدنی هستند با خطایی بسیار کم به جست و جو بپردازد

نمونه ای از قابلیت ها و و یژگی های دستگاه طلایاب CS990XD

  • دارای لوپ ۸ اینچی ضد آب به منظور جست و جو
  • دارای وزن ۲٫۳۰۰ کیلو گرم
  • دارای ۲ مد بالانس دستی و اتوماتیک سطح زمین
  • دارای توانایی حذف فلزات مزاحم در کاوش
  • توانایی کاوش در شوره زار ها و زمین های معدنی

نمونه ای از چند محصول مشابه کمپانی انگلیسی C.SCOPE

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب ارزان و انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب پالسی ، حفره یاب ، معدن یاب ، انواع شاقول و …  نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.