طلایاب Bullseye II یک فلزیاب مکمل می باشد که مورد استفاده آن در زمانی است که یک هدف را شناسایی می کنید و همواره مکان حدودی آن را کشف کردید. می توانید از فلزیاب Bullseye II استفاده کنید تا همواره ممکان دقیق اهداف را مشخص کنید. از این رو این دستگاه فلزیاب بدون تنظیم و کاملا اتوماتیک در حالت ویبره یا بوق کار میکند. این دستگاه دارای باطری های قدرتمندی ۹ ولتی می باشد که تا بیست ساعت کاری قابلیت شارژدهی را دار می باشند، فلزیاب Bullseye II دارای فرکانس  عملکرد ۳۶ KHz می باشد که با هیچ دستگاهی دیگر تداخل فرکانسی ندارد.

کمپانی Whites آمریکا فعالیت خود را از سال ۱۹۵۰ در شهر  (Sweet Home) ایالت اورگن (Oregon) آمریکا آغاز کرد. این کمپانی یکی از باسابقه ترین کمپانی های سازند انواع طلایاب و فلزیاب می باشد که با تولیدات با کیفیت همواره توانسته است از اعتبار قابل توجه ای در میان کاوشگران برخوردار گردد.

نمونه ای از ویژگی های طلایاب Bullseye II

  • دارای حالت ویبره و صوتی
  • دارای فناوری LED Light
  • به صورت تمام اتوماتیک
  • دارای قابلیت حداکثر ۲۰ ساعت کار مداوم
طلایاب Bullseye II تولید شرکت Whites آمریکا

طلایاب Bullseye II تولید شرکت Whites آمریکا

چند نمونه از محصولات کمپانی Whites

در خصوص خرید انواع فلزیاب های خارجی ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب ارزان ، فلزیاب قسطی ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب دسته دوم ، تعمیرات فلزیاب و انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب مگمومتر ، فلزیاب پالسی ، شاقول و … با نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب تهران ، فروش فلزیاب اصفهان ، فروش فلزیاب مشهد ، فروش فلزیاب تبریز ، فروش فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.