طلایاب ATX Pro تولید Garrett آمریکا

طلایاب ATX Pro ساخت شرکت Garrett آمریکا می باشد که می تواند نهایت یک فلزیاب خوب باشد. این دستگاه می تواند در هر شرایطی بدون در نظر گرفتن شرایط به کاوش بپردازد! دارای قابلیت ضد آب تا عمق ۱۰ فوتی! انتخاب بسیار هوشمندانه که با مشخصات نظامی مطابقت دارد.

طلایاب ATX Pro تولید Garrett آمریکا

طلایاب ATX Pro تولید Garrett آمریکا

طلایاب ATX Pro تولید Garrett آمریکا

طلایاب ATX Pro تولید Garrett آمریکا

در صورتی که به یک لوپ جدید DD به شما امکان تشخیص برای پیدا کردن قطعات کوچک طلا را می دهد. همواره با کاوش با این دستگاه لذت و هیجان کاوش را تجربه خواهید کرد. دستگاه فلزیاب Garrett ATX Pro با داشتن حالت سوئیچینگ برای ارتقاء شناسایی و انواع هدف ها به شما در کاوش کمک دو چندان میکند. فلزیاب و طلایاب ATX Pro با لوپ DD “۲۰ از فلزیاب های نظامی می باشد. که ساخت کمپاننی گرت آمریکا می باشد. از قابلیت های منحصر به فرد این دستگاه فلزیاب قابلیت ضد آب بودن آن و توانایی بالانس پیشرفته زمین و قابلیت شناسایی اهداف مختلف می توان اشاره کرد. در ادامه قصد دارایم از دیگر ویژگی های این دستگاه بیشتر بگوییم با ما همراه باشید.

نمونه ای از قابلیت های دستگاه فلزیاب و طلایاب ATX Pro

  • دارای ۲ سال گارانتی معتبر (مختص در کشور های خارجی)
  • دارای کلی دستگاه (۳٫۱ کیلو گرم)
  • دارای ویژگی ضد آب تا عمق ۱۰ فوت زیر آب
  • دارای فرکانس عملکرد ۷۳۰ پالس در هر ثانیه
  • دارای فناوری اسکن فرکانس که تداخل RFI را به صورت اتوماتیک از طریق اسکن فرکانس محدود می کند
  • جست و جوی زمین را می توان به ۴ تنظیم به سرعت تغییر دهید.
  • دارای بالانس زمین به صورت پیشرفته

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید دستگاه فلزیاب ATX Pro و انواع فلزیاب خارجی و فلزیاب ایرانی ، تعمیر ، اجاره و یا مشاوره در مورد انواع دستگاهای پالسی ، فلزیاب های آنتن راداری ، فلزیاب های مگنومتر ، فلزیاب های تصوبری ، فلزیاب امنیتی ، ردیاب ، مین یاب ، حفره یاب ، آب یاب ، انواع شاقول به نمایندگی های فروش فلزیاب جام جم تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب جام جم تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب اهوازه با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.