طلایاب Argo NE ساخت و طراحی شده توسط مهندسین و متخصصان کمپانی RUTUS لهستان می باشد. این کمپانی یکی از جدید ترین کمپانی های تولید کننده انواع فلزیاب و گنج یاب های مدرن می باشد. همواره این شرکت در شهر رومیا در استان پومرانی تاسیس شده است. این شرکت با این تفکر که مشتریان خود رفتار می کند که گویی یک همکار می باشند. به طوری که در سریعترین زمان ممکن نسبت به تعمیر دستگاه های فلزیاب و حتی پس از اتمام گارانتی آنها می پردازد. این شرکت از پیشرفته ترین تکنولژی ساخت مدار و مدل سازی کامپیوتری در ساخت دستگاه های خود بهره می برد و همواره دستگاه های تولیدی این کمپانی دارای قابلیت های بیشماری نسبت به قیمتشان می باشند.

طلایاب Argo NE تولید RUTUS لهستان

طلایاب Argo NE تولید RUTUS لهستان

معرفی دستگاه طلایاب Argo NE

دستگاه طلایاب و گنج یاب Argo NE یکی از برترین محصولات شرکت RUTUS تا به امروز بوده است و همواره دارای طرفداران زیادی در بازار جهانی بوده است. این دستگاه مدل ارتقاء یافته دو مدل قبلی است که توانسته بودند به محبوبیت خاصی دست پیدا کنند. این دستگاه همواره دارای ویزگی و قابلینت های منحصر به فرد خود می باشد به طوری که با چند فرکانس می تواند کار کند و همواره می تواند در انواع زمین های کاوش کارکند. این فلزیاب به افراد با تجربه و حرفه ای پیشنهاد می شود با داشتن این دستگاه دیگر به کاوش های بیهوده و وقت گیر نپردازید و در کمترین زمان به هدف خود برسید.

نمونه ای از قابلیت ها و ویزگی های دستگاه طلایاب Argo NE

  • دارای قابلیت کارکرد با دو فرکانس ۶٫۶ و ۱۶ کیلوهرتزی
  • دارای سه مد مختلف کاوش
  • دارای ۳ مد مختلف کاوش
  • دارای تفکیک فلزات مختلف با تنظیم در ۹۰ سطح مختلف
  • دارای قابلیت حساسیت در ۷۵ سطح مختلف زمین
  •  دارای طراحی با وزن کم ۱/۶ کیلو گرمی به دلیل سهولت در حمل و نقل
  • دارای قابلیت هماهنگ سازی زمین به صورت خودکار
  • دارای تنظیمات مرتبط با زمین دارای سنگ داغ که باعث خطا در دستگاه های معمول میشود
  • دارای دو سال گارانتی (محدود در کشور های خارجی)

اگر قصد خرید یک دستگاه فلزیاب حرفه ای را دارید ما به شما دستگاه طلایاب Argo NE را توصیه می کنیم همواره می توانید انواع فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب امنیتی ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب نقطه زن ، ردیاب ، مین یاب ، حفره یاب ، معدن یاب و انواع شاقول را به صورت حظوری یا با تماس با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ مربوط به نمایندگی فلزیاب جام جم تهران،نمایندگی فروش فلزاب جام جم شیراز، نمایندگی فروش فلزیاب اهوار تماس حاصل فرماید.

<<باسپاس>>

 

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.