طلا چیست

طلایاب چیست و دلیل با ارزش بودن طلا چه می باشد …

طلا فلزی با ارزش می باشد که این فلز نرم ، زرد رنگ و چکش خور و در عین حال دارای قابلیت انعطاف (سه ظرفیتی و یک ظرفیتی ) که با بیشتر عناصر شیمیایی واکنش ندارد و تنها بوسیله کلر و تیزاب سلطانی ( آمیزه ای از اسید نیتریک و اسید هیدروکلریک ) مورد حمله قرار میگیرد. از این رو این فلز بیشتر به شکل آزاد و بصورت تکیه هایی در سنگها و رسوبهای آبرفتی وجود دارد و همواره یکی ار فلزات به منظور ضرب سکه می باشد. طلا در بیشتر کشورها به عنوان معیار ارزش پول بکار می رود. و از آن در جواهرات ، دندان پزشکی و الکترونیک مورد استفاده قرار میگیرد.

طلایاب چیست و دلیل با ارزش بودن طلا چه می باشد

طلایاب چیست و دلیل با ارزش بودن طلا چه می باشد

طلایاب چیست و دلیل با ارزش بودن طلا چه می باشد

طلا از قدیمی ترین فلزات شناخته شده در نزد بشر می باشد به طوری که در طول تاریخ از طلا به منظور پشتیبانی پول و در سیستمی تحت عنوان پایه طلا استفاده می شده که در این سیستم یک واحد از پول رایج مقداری معینی از طلا می بوده. گاهی از مواقع مالکیت طلا به دلیل نقشی که بعنوان پشتیوانه پول دارد محدود و یا ممنوع میگردد. از آنجایی که طلا مدت زمان بسیاری می باشد که ارزش خود را حفظ کرده است همواره به عنوان یک سرمایه گذاری مشهود اغلب به صورت بخشی از یک سهام نگهداری می شود. زیرا طلا ارزش خود را زمانی که پول بی پشتوانه می شود و بی ارزش میشود حفظ میکند.

بنابراین در زمان تورم شدید مورد نیاز می گردد. نکته اصلی ارزشمندی طلا علاوه بر اهمیت آن در صنعت به عنوان یک عنصر شیمیای و هنر مزیت منحصر به فرد این فلز نسبت به تمامی کالا ها این می باشد که ارزش خود را در دراز مدت حفظ کرده است.

همان طور که در بالا توضیح دادیم این فلز قدیمی از دیر باز دارای ارزش بسیار بالای بوده است و نقش بسیار مهمی در جامعه داشته است از این رو هیچ کس نیست که در سر رویایی دست یابی به این فلز با ارزش را در سر نداشته بیاشد.

طلایاب چیست

هموار بشر از دیر باز در پی جستجوی طلا بوده است و ارزش این فلز گران قیمت را میدانسته است. از زمانی که فیشر برای اولین بار دستگاه فلزیاب را تولید کرد تحولی در دنیای طلایابی به وجود آمد و این دنیا را دگرگون کرد و از آن سیستم کاوش باستانی و سنتی روی به دنیای تازه ای و جدیدی باز کرد، به طوری که شما فقط با در دست داشتن یک دستگاه فلزیاب و طلایاب قادر خواهید بود به کاوش طلا های مدفون شده درون خاک شوید و آنچه درون خاک می باشد را رویت کنید.

از زمانی که فیشر این دستگاه را تولید کرده است تا به امروز تغییرات بسیاری در این سیستم ایجاد شده است به طوری که امروزه طلایاب هایی تولید می شود که قابلیت نشان دادن انواع فلزات با ارزش و فلزات بی ارزش را در عمق بالای خاک دارا می باشند و توانای تفکیک و جداسازی را دارند به طوری که برای کشف طلا فقط کافی می باشد یک دستگاه فلزیاب و طلایاب تهیه کرد و در یک مسیر صحیح به کاوش پرداخت.

حال شاید از خود بپرسید فرق بین فلزیاب و طلایاب چه می باشد ؟ بسیار ساده می باشد دستگاه فلزیاب می تواند فلز را شناسایی کند اما نمیتواند به شما نشان دهد که جنس این فلز چه می باشد و به طور ساده فقط به شما میگوید که فلزی درون خاک می باشد. ولی قادر نمی باشد به شما بگوید که آیا این فلز با ارزش می باشد یا بی ارزش در صورتی که طلایاب قادر می باشد به شما نشان دهد که آیا فلزی را که کشف کرده اید طلا است و یا یک فلز بی ارزش

فروش فلزیاب و طلایاب کمپانی jamejam

طلایاب چیست و دلیل با ارزش بودن طلا چه می باشد

طلایاب چیست و دلیل با ارزش بودن طلا چه می باشد

اگر قصد خرید فلزیاب با قدرت و حساسیت بالا به منظور کشف طلا را دارید ما به شما کمک میکنیم، کمپانی فروش فلزیاب جام جم عرضه کننده انواع فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب ، انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، ردیاب ، آب یاب ، حفره یاب و … می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی فروش فلزیاب بوشهر ، فروش فلزیاب کردستان ، فروش فلزیاب خرم آباد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

نمونه ای از فلزیاب ها و طلایاب های پیشرفته

 • طلایاب Ajm Bugle ساخت کمپانی IKPV
 • فلزیاب AUTOCRAT تولیدکمپانی IKPV
 • طلایاب KOMATSU A-U-4 تولید کمپانی IKPV
 • طلایاب HS366 تولید شرکت IKPV
 • طلایاب LEOPARD 1000 تولید IKPV
 • طلایاب HOXNE تولید IKPV
 • فلزیاب Golden Win محصول کمپانی IKPV
 • طلایاب LEOPARD 4000 تولید شرکت IKPV
 • طلایاب AJM IMAGING PT ساخت کمپانی jamejam
 • طلایاب ZICCO X1 تولید کمپانی IKPV
 • طلایاب KOMATSU A-U-8 تولید شرکت IKPV
 • طلایاب LEOPARD 16000 | فلزیاب LEOPARD 16000 ساخت IKPV

با ما با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان ما در زمینه خرید فلزیاب و طلایاب بهرمند شوید 

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.