طلایاب قسطی در کمپانی IKPV

کمپانی IKPV از بیست سال پیش در زمین فروش انواع فلزیاب به صورت قسطی همکاری خود را با کاوشگران در سراسر ایران آغاز کرده است. سیاست های این کمپانی در این خصصوص رضایت مشتریان و همچنین فراهم نمودن شرایطی راحت به منظور دسترسی هرچه راحت تر کاوشگران و علاقه مندان به کاوشگری به یک دستگاه فلزیاب می باشد. همواره برای فروش فلزیاب قسطی به این دسته از عزیزان شرایط سخت گیرانه ای وجود نخواهد داشت.

از این رو دایره محصولات درخواستی مشتریان روز به روز گسترده تر میگردد. از سال ۱۳۹۷ سایت IKPVDERAK طراحی و ساخته شده است تا همواره مشتریان محترم این کمپانی بتوانند در ارتباط راحت و تنگاتنگی با کمپانی باشند و هرگونه نیاز و در خواست آنها پاسخ داده شود. از این رو مشتریان محترم می توانند به راحتی با کارشناسان فروش در ارتباط باشند. با یاری خداوند و تلاش تیم IKPV توانسته ایم رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

طلایاب قسطی در کمپانی IKPV

طلایاب قسطی در کمپانی IKPV

طلایاب قسطی در کمپانی IKPV

همواره به دلیل درخواست های زیاد و مکرر عزیزان و دوستان کاوشگر در اقصی نقاط کشورمان در این صدد می باشیم که نمایندگی فروشی در سایر شهر ها و استانهای کشور دایر نماییم. تا طیف وسعی تری از هموطنان بتوانند از شرایط منحصر به فرد فروش فلزیاب به صورت قسطی بهر ببرند این کمپانی همچنین محصولات خود را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش و آموزش رایگان به عزیزان ارئه میدهد. از این رو دوستان و علاقه مندان عزیز در صورت تمایل به خرید فلزیاب به صورت قسطی می توانند با نمایندگی های فروش فلزیاب جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز و نمایندگی فروش فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید، هدف ما رضایت شما عزیزان می باشد. باسپاس

نمونه ای از تولیدات این کمپانی

جهت هرگونه سفارش درخصوص انواع فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب قسطی و انواع فلزیاب های پالسی ، آنتن راداری و … با نمایندگی فروش فلزیاب جام جم با شماره۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.