طلایاب آمریکایی …

از سال ۱۹۶۴ میلادی فعالیت خود را در شهر تگزاس آمریکا آغاز کرده است و تا کنون با سابقه ای بیش از نیم قرن یکی از معروف ترین کمپانی های تولید کننده انواع فلزیاب و طلایاب می باشد. محصولات این کمپانی آمریکایی از برترین فلزیاب های روز دنیا می باشد و دارای کیفیت و فناوری بسیار پیشرفته می باشد به طوری که فقط کافی است برای یک با هم که شده کاوش خود را با یک از این محصولات انجام دهید. این محصولات ساخته شده از برترین متریال های روز دنیا و برترین تکولژی در ساخت می باشند.

طلایاب آمریکایی ساخت کمپانی گرت

زمانی که برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ فروش و بازار یابی خود را در زمینه ساخت فلزیاب آغاز کرد. به طوری که بر روی ساخت بهترین آشکار ساز های فلز تمرگز کردیم و همواره هدفمان ساخت برترین فلزیاب و دارای هزینه منصفانه بود. از آن زمان فعالیت خود را به منظور جلب اطمینان کامل مشتریان اختصاص دادیم . از نظر وی نام گرت برای یک دستگاه فلزیاب مناسب بوده است و بیشتر اشخاص در این زمینه از رضایت کامل برخوردار هستند. آقای گرت بیان میکند که ما به این باور رسیده ایم که آشکار سازهای گرت میتوانند در این صنعت پیشتاز و یکه تاز باشند.

کمپانی گرت از همان اول عرصه فلزیابی به رسمیت شناخته شده است و همواره عامل موفقیت خود را وفاداری به مشتریان میداند. ما در تول فعالیت خو اموختیم که مزیت قیمت و ویژگی های خاص و یا مزایای تبلیغاتی هیچکدام نمیتواند رضایت مشتریان را نگه دارد. و زمانی مشتریان رضایت کامل خود را نسبت به تولیدات این کمپانی بیان میکنند که محصولات کارا و با کیفیت در دست داشته با شند. این کمپانی قصد دارد تولیدات خود را گسترش دهد و در زمینه ای دیگر به مانند ساخت دوربین های ورزشی و امنیتی فعالیت کند.

طلایاب آمریکایی ساخت کمپانی گرت

طلایاب آمریکایی ساخت کمپانی گرت

نمونه ای از فعالیت های کمپانی گرت تولید کننده انواع فلزیاب و طلایاب

این کمپانی همواره در موارد زیر در زمینه تولید و طراحی در به منظور کوش های مختلف فعالیت دارد.

طلایاب آمریکایی ساخت کمپانی گرت

طلایاب آمریکایی ساخت کمپانی گرت

نمونه ای از دستگاه های و تولیدات کمپانی بزگ گرت ( Garrett)

  • طلایاب Ace 200i ساخت شرکت Garrett آمریکا
  • طلایاب GTI 2500 Pro ساخت شرکت Garrett آمریکا
  • طلایاب Infinium LS تولید Garrett آمریکا
  • فلزیاب Sea Hunter Mark ساخت Garrett آمریکا
  • طلایاب ATX Pro تولید Garrett آمریکا
  • طلایاب AT Gold تولید کمپانی Garrett آمریکا
  • فلزیاب راکتی THD تولید کمپانی GARRETT آمریکا
  • فلزیاب ATX تولید کمپانی GARRETT

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید فلزیاب تصویری ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب ارزان ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی و … با نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، فروش فلزیاب خرم آباد ، فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب بوشهر ، فروش فلزیاب اصفهان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.