سنگ گوی چیست؟

سنگ گوی  یا همان توپ سنگ چیست ؟ این نماد یا سمبل بیشتر درون قلعه ها یافت میشود و اکثر کاوشگران بر این باور که شاید درون آن دفینه باشد آن را تخریب کرده و نتیجه ای نمیگیرند از این رو این سمبل حالت های مختلفی را دارد و نمی توان گفت که حتما به منظور دفینه کار گذاری شده است مگر در شرایطی خاص که همواره مطابق عکس علایم و نشانه هایی روی سنگ حکاکی شده باشد معنی دفینه نمی باشد. از این رو بیانگر نماد قدرت و جنگ آوری در زمان باستان می بوده است.

سنگ گوی چیست

سنگ گوی چیست

 گوی سنگ چیست و در دفینه یابی به چه منظور میباشد

حال اگر این گوی سنگ را در کاوش خود پیدا کردید و روی آن یک سورخ به صورت گرد و به اندازه یک بند انگشت یا حتی به قطر ده سانتی متری بود و از این رو در سمت دیگر آن نیز جایی پنجه دست وجود داشت میتوان گفت که شما به هدف خود رسیده اید و این به معنایی دفینه می باشد. زمانی که با این نمونه گوی سنگ مواجه شدید باید به علائم و نشانه های روی آن توجه ویژه ای بکنید. به طوری که سوراخ به صورت چند تایی و حتی تکی بود میتوان گفت که دفینه در درون گوی می باشد ولی اگر سوراخ برروی گوی و در طرف دیگر جای پنجه های انسان بود به این معنی می باشد باید گوی سنگ را جابه جا کنید و دفینه در زیر آن وجود دارد.

سنگ گوی چیست

سنگ گوی چیست

از این رو دفینه در زیر خود سنگ می باشد یا در زیر سنگ راه رو یا تونلی یافت می شود که به قلعه نزدیک آن راه دارد .در مقاله گنجینه قلعه های باستانی این مطلالب به صورت کامل تر شرح داده شده است.

چگونه یک کاوش مطمعن و راحت را داشته باشیم

همواره پیشنهاد ما به شما دوستان و علاقه مندان به گاوشگری و جست و جو گران گنج های باستانی این می باشد که اگر قصد دارید کاوشی راحت تر و مطمعن تری را داشته باشید با استفاد از یک فلزیاب قدرت مند می توانید به خواسته خود هرچه زودتر برسید. ما شما را در این امر یاری می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه های از دستگاه های فلزیاب و طلایاب که دارای قابلیت و توانایی کاوش های حرفه ای می باشند را به شما معرفی کنیم.

چند نمونه از دستگاه های فلزیاب و طلایاب

چند نمونه از آثار و نشانه های دیگر

فروش انواع فلزیاب

فروش انواع فلزیاب

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع فلزیاب ایرانی ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب ارزان قیمت ، فلزیاب دسته دوم ، فلزیاب قسطی ، انواع فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب نقطه زن و انواع شاقول به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم ، دفتر فروش فلزیاب شیراز ، دفتر فروش فلزیاب ایلام ، دفتر فروش فلزیاب بوشهر با شماره تماس ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید با سپاس فراوان

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.