سرقت منازل با فلزیاب آیا واقعیت دارد

سرقت با طلایاب موضوعی است که به تازگی باعث نگرانی اکثر افراد و علاقه مندان به طلا و همچنین کسانی گردیده است که طلای خود را درون خانه نگهداری می کنند. ولی آیا این موضوع صحت دارد یا خیر؟ آیا سارقان منازل با استفاده از این دستگاه دست به سرقت میزنند و اجناس قیمتی و طلا را به سرقت می برند؟ در ادمه ما این موضوع را بررسی خوایم کرد با ما همراه باشید.

اثبات شایعه سرقت منازل به وسیله فلزیاب و طلایاب

ما به شما این اطمینان را میدهیم که سرقت از منازل به وسیله فلزیاب یه شایع بیش نمی باشد و این موضوع را به کمک شما بررسی می کنیم و اثبات میکنیم که این امر یک شایع بیش نمی باشد و بر خلاف این امر این و سیله و تکنولژی دارای قابلیت ها و فرایند های مثبتی در جامعه می باشد. دستگاهای فلزیاب از نظر عملکرد به چند دسته می باشند:

سرقت با طلایاب از شایعه تا واقعیت

سرقت با طلایاب از شایعه تا واقعیت

  1. نمونه ای از این دستگاه به این گونه عمل میکند که به محض وجود فلز بوق میزند و آن هم در شرایطی که فاصله حداقل ۳ متری فلزیاب هیچ فلزی وجود نداشته باشد. بنابراین چنین دستگاهی هیچ کاربردی برای سارقان منازل نخواهد داشت زیرا درون خانه پر شده است از فلزات گوناگون اعم از در و پنجرها ، لوله ها ، تاسیسات و کابینتها …
  2. نمونه ای دیگر نیز وجود دارد که به فلزیاب آنتنی معروف می باشد این دستگاه تنها یون ها را شناسایی میکند به این صورت که تنها فلزی را که در زیر زمین از خودش یون آزاد کرده است و بر اثر آزاد شدن یون گازی دور و اطراف ایجاد می شود که همواره این گاز فقط از فلزات قدیمی و زیر خاکی متصاعد میگردد و در مورد طلاهای که در منازل وجود دارند مصداقی ندارد. کارکرد با این فلزیاب ها و طلایاب ها نیاز به وقت زیادی دارد که اکثر سارقان این شرایط را نداشته اند. بنا بر این این دستگاه برای سارقان هیچ کاربردی ندارد. و کلیه این ماجرا و سرقت با فلزیاب شایعه می باشدئ.

نمونه ای از قابلیت ها و کاربرد های مثبت انواع فلزیاب و طلایاب

  • به منظور کشف انواع لوله های زیر زمینی و تاسیسات ساختمانی
  • شناسایی مسیر صحیح سیم های درون دیوار ها و لوله های فلزی
  • پیدا کردن انواع حفره ها و کانال ها
  • کمک به باستان شناسان در کاوش های باستانی
  • شناسایی اتاقک ها و گور دخمه های باستانی
  • کاربرد به منظور کاوش معادن و شناسایی معادن با ارزش
  • استفاد نظامی و امنیتی از این دستگاه به منظور امنیت کیت های ورود و خروجی حساس و تجمعات

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید فلزیاب و یا بنا به نیاز می توانید فلزیاب خود را از کمپانی جام جم با بیش از بیست سال سابقه در تولید انواع فلزیاب ، طلایاب ، آب یاب ، حفره یاب ، ردیاب ، معدن یاب ، یون یاب و … خریداری کنید این کمپانی دارای مجوز معتبر و همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات می باشد. جهت تماس با کمپانی فروش فلزیاب شیراز ، کمپانی فروش فلزیاب بوشهر ، فروش فلزیاب کردستان ، فروش فلزیاب خرم آباد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرماید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.