برترین گنج یاب …

به طور حتم کسی نمی تواند بگوید که کدام دستگاه برترین گنج یاب در بازار فروش فلزیاب می باشد برای مثال اگر کسی از شما بپرسد بهترین ماشین در بازار فروش ماشین چه می باشد شاید هرکس بنا به صلیغه و یا بنا به نیاز و قیمت دستگاه یک ماشین را انتخاب کند، از این رو نمی توان به طور قطع یک مدل خاص را نام برد. اما این را میتوان در نظر گرفت که این دستگاه چه آپشن هایی دارد به طور مثال قیمت آن ، اندازه ، فناوری به کار رفته در آن ، جنس و متریال های کار شده در ساخت آن و دیگر خصوصیات را دید و بنا به آن تصمیم گرفت.

برترین گنج یاب به منظور کشف دفینه ها

برترین گنج یاب به منظور کشف دفینه ها

شاید برای شما پیش آمده باشد که یکی از دوستان و یا کاوشگران که با آن در تماس می باشید دستگاه فلزیاب و یا گنج یابی را از شرکتی تهیه کرده است و بارها به این نکته اشاره کرده است که این دستگاه خارجی می باشد و برترین طلایاب و یا گنج یاب موجود در بازارهست… اما در زمان کاوش عملگردی بسیار ضعیف را داشته شما به فکر فرو رفته اید که شاید این دستگاه تقلبی باشد!

ما به شما میگوییم که دقیقا این شرایط چیزی دور از باور نمی باشد زیرا دستگاه های تقلبی در بازار به وفور یافت می شود اما محدود کمپانی هایی هم بوده اند که فلزیاب ها و گنج یاب های اورجینال خارجی عرضه کرده اند ولی باز هم بنا به برند بودن و توقعاتی که ما از این دستگاه داشته ایم کاربرد و کارایی نداشته است و فقط شما پولی کزاف را برای خرید آن پرداخت کرده اید.

چرا بسیاری از فلزیاب های خارجی انتظارات ما را در کاوش نمی توانند برآورده کنند

چرا فلزیاب های خارجی در کاوشهای ما به خوبی عمل نمی کنند؟ دلیل این امر نیز به این خاطر می باشد که فلزیاب های خارجی بیشتر جنبه سرگرمی را داشته است و عمق کاوش پایینی دارند و در اقلیم و شرایط کشور عزیزمان ایران با قدمت چندین هزار ساله و دارای دفینه ها و گنجینه های زیاد در دل زمین که نیاز به کاوش در عمق بالا می باشد طراحی نشده اند. از این رو با مرور زمان و با گذشت هزاران سال و فراز و نشیب های خاک، این دفینه ها در عمق های چند متری خاک جای گرفته اند و به همین دلیل می باشد که برای کشف این دفینه ها نیاز یه گنج یاب های با عمق کاوش چند متر می باشد.

برترین گنج یاب به منظور کشف دفینه ها

برترین گنج یاب به منظور کشف دفینه ها

دلیل دیگر این می باشد که شرایط اقلیمی و خاک کشورمان ایران با کشورهای اروپایی بسیار متفاوت می باشد. از این رو میتوان گفت در ایران بیشتر مناطق دارای خاک معدنی و همراه با سنگ های داغ بوده که سبب میشود در روند دستگاه اختلال ایجاد گردد. به طوری که باید گنج یاب دارای سیستم پیشرفته در نادیده گیری سیگنال های مزاحم را داشته باشد.

دیگر دلیل که فلزیاب های خارجی انتظارات کاوشگران داخلی را نمی توانند برآورده کنند این مسئله می باشد که هیچ کدام از گنج یاب ها و طلایاب های خارجی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش را نداشته ( به دلیل شرایط خاص اقتصادی ایران و تحریم های بین المللی شرکت های خارجی در ایران نمایندگی نداشتنه و خدمات پس از فروش ارائه نمیدهند)

برترین گنج یاب های ایرانی و خارجی

نمونه ای از برترین گنج یاب های ایرانی

 •  دستگاه گنج یاب KOMATSU A-U-16
 • دستگاه طلایاب و گنج یاب KOMATSU A-U-8
 • طلایاب و گنجیاب  RICHEL M-160
 •  گنج یاب KOMATSU A-U-4
 • گنج یاب HS366 PROFESSIONAL
 • طلایاب و گنج یاب TACHAR T1
 • گنج یاب RICHEL M-80
 • طلایاب و گنج یاب KOMATSU A-U-2

کلیه این دستگاه ها متناسب با شرایط آب و هوایی کشور عزیزمان ایران و متناسب با اقلیم این خاک ساخته شده است و همواره دارای قدرت و حساسیت بالای می باشند. که در کشف دفینه ها و گنجینه های باستانی آزمون خود را پس داده اند لزا دارای طرفداران زیادی در سطح خاورمیانه بوده و همواره توان رقابت با محصولات خارجی را داشته و از این رو در عین قیمت مناسب و گارانتی محصولات دارای کارایی و توانایی بالا و همواره رقابت با محصولات خارجی می باشد.

نمونه ای از برترین گنج یاب های خارجی

 • طلایاب LORENZ DEEPMAX Z1
 • طلایاب و گنج یاب LORENZ DEEPMAX X6
 • گنج یاب XP Deus
 • گنج یاب Fisher F75
 • گنج یاب Garrett AT Pro
 • طلایاب Mega Scan Pro
 • گنج یاب Makro CF77

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برترین گنج یاب می توانید به نمایندگی فروش فلزیاب جام جم مراجعه فرمایید و یا با مشاوران ما با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید این کمپانی عرضه کننده انواع فلزیاب ایرانی ، فلزیاب اورجینال ، فلزیاب ارزان ، فلزیاب تصویری ، گنج یاب ، طلایاب ، فلزیاب پالسی ، ردیاب ، حفره یاب ، معدن یاب و… با نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب بوشهر ، فروش فلزیاب خرم آباد ، فروش فلزیاب کردستان ، فروش فلزیاب مازندران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.