اشخاصی که ادعا داشتن اجنه و موکل در گنجیابی دارند

اجنه و موکل در گنجیابی …

این اشخاص ادعا دارند که دارای موکل بوده و سالها در این راه زحمات زیادی را کشیده اند و به وسیله  موکل خود می توانند حتی زیر زمین را ببینند. از این رو بعضی از افراد در زمان حفاری شخصی را که به گفته خود دارای موکل می باشد با خود می برند تا همواره طلسمها و تله ها را باطل کند. این اشخاص ادعا دارند که تمام جزئیات در زیر زمینه و مربوط به دفینه را به واسطه موکل خود میبینند و توانایی بدست آوردن گنجینه را دارا می باشند. حال این اشخاص ادعا دارند که سالها برای بدست آوردن این موکل ها سختی کشیده اند.

اشخاص دارای موکل

اجنه و موکل در گنجیابی

چگونگی بدست آوردن اجنه و موکل در گنجیابی

این افراد ادعا دارند که شرایط چله نشینی را گذرانده به طوری که باید در این مرحله کلیه اعضا و جوارح بدن چله باشند که در واقعیت مراسم چله نشینی از این حرفها بسیار سخت تر می باشد و گذراندن این مراحل نیازمند ایمان و قوت خاصی می باشد.

اشخاص دارای ارتباط ماورایی

اجنه و موکل در گنجیابی

اجنه و موکل در گنجیابی

اجنه و موکل در گنجیابی

منظور از چله نشینی چیست؟ یعنی ریاضت کشیدن و داشتن ایمان قوی و بی نیازی از مال دنیا حال این سوال پیش می آید که این افراد که چنین اعتقاداتی دارند چه نیازی به موکل دارند و یا چه نیازی به مال دنیا باید داشته باشند به طوری که این گفته ها با واقعیت امر منافات دارد. از این رو میتوان به این نتیجه رسید که کسی که به چله می نشیند دیگر نیازی به مال دنیا و مادیات آن ندارد و راه و هدفی بزرگ تر را دنبال میکند. به طوری که پول و قدرت برای این افراد دیگر اهمیتی ندارد.

در اینجا می توانیم نتیجه بگیریم که اگر بارها با دستگاه به کاوش پرداخته و حتی محل دفینه را از نظر خود پیدا کرده ایم ولی موفق به کشف دفینه در زمان حفاری نشده ایم، نباید به دنبال خرافات رفت و دلایل عقلانی زیادی وجود دارد 

 • امکان این وجود داشته است که دستگاه های مورد استفاده شده توسط ما دارای مشکل بوده
 • از این رو اکثر کاوشگران با دستگاه های به کاوش میپردازند که کارایی با دستگاه را به طور حرفه ای نمی دانند و امکان این نیز وجود دارد که به اشتباه اهداف را شناسایی کنند.

همواره ما وجود اجنه را نقض نمیکنیم همان طور که در دین ما آمده است وجود چنین موجوداتی در کتب آسمانی ما مسلمانان نیز آورده شده است که در ادامه به آن می پردازیم.

وجود اجنه و صحت آن در قرآن

از این رو قدرت و توانایی و علم و آگاهی اجنه به درستی بر ما روشن نیست ولی اعمال و کارهای خارق العاده در قرآن و برخی از روایات به آنها نسبت داده شده است به مانند جنیانی که به ساخت قصرهای بزرگ و سایر کارهایی که از عهد انسان ساخته نبود مشغول بودند:

وجود اجنه و صحت آن در قرآن

وجود اجنه و صحت آن در قرآن

وَ لِسُلَیْمانَ الرِّیحَ غُدُوُّها شَهْرٌ وَ رَواحُها شَهْرٌ وَ أَسَلْنا لَهُ عَیْنَ الْقِطْرِ وَ مِنَ الْجِنِّ مَنْ یَعْمَلُ بَیْنَ یَدَیْهِ بِإِذْنِ رَبِّهِ وَ مَنْ یَزِغْ مِنْهُمْ عَنْ أَمْرِنا نُذِقْهُ مِنْ عَذابِ السَّعِیرِ (سبا -۱۲ ) یَعْمَلُونَ لَهُ ما یَشاءُ مِنْ مَحارِیبَ وَ تَماثِیلَ وَ جِفانٍ کَالْجَوابِ وَ قُدُورٍ راسِیاتٍ اعْمَلُوا آلَ داوُدَ شُکْراً وَ قَلِیلٌ مِنْ عِبادِیَ الشَّکُورُ
و براى سلیمان باد را مسخر ساختیم که صبحگاهان مسیر یک ماه را مى‏پیمود، و عصرگاهان مسیر یک ماه را، و چشمه مس (مذاب) را براى او روان ساختیم، و گروهى از جن پیش روى او به اذن پروردگار کار مى‏کردند، و هر کدام از آنها از فرمان ما سرپیچى مى‏کرد او را از عذاب آتش سوزان مى‏چشاندیم!

وجود اجنه و صحت آن در قرآن

وجود اجنه و صحت آن در قرآن

وجود اجنه و صحت آن در قرآن

وجود اجنه و صحت آن در قرآن

۱۳- آنها هر چه سلیمان مى‏خواست برایش درست مى‏کردند، معبدها، تمثالها، ظروف بزرگ غذا همانند حوضها! و دیگهاى ثابت (که از بزرگى قابل حمل و نقل نبود، و به آنها گفتیم:) اى آل داود شکر (اینهمه نعمت را) بجا آورید، اما عده کمى از بندگان من شکرگزارند!
و نیز مانند جنی که در خدمت حضرت سلیمان بود و می خواست تخت بلقیس را در مدتی کوتاه از سرزمین یمن به فلسطین بیاورد و جریان آن در سوره نمل آوده است . بر این اساس بعید نیست که موضوع مورد پرسش در حیطه قدرت جنیان باشد و آنان چنین توانایی داشته باشند .

داشتن تجربه کافی در کاوش

شاید برای شما پیش آمده باشد که اشخاصی این ادعا را داشته اند که بارها برای کاوش دفینه به محل کاوش رفته اند و به اشتباه مطمعن شده اند که گنجینه ای در محل وجود دارد و بارها این محل را با دستگاه های مختلف کاوش کرده اند ولی هر بار که به حفاری پرداخته اند با دفینه رو به رو نشده اند و نا امید شده اند. از این رو دست به دامن اشخاصی شده اند که به گفته خود دارای موکل یا با اجنه در ارتباط می باشند. به طوری که اکثر کاوشگرانی که به این گونه کارها روی می آورند کسانی می باشند که در گنج یابی افراد تازه کار و غیره حرفه ای می باشند و تجربه کافی در این کار ندارند و هرگز به نتیجه دلخواه نیز نمی رسند.

توصیه ما به کاوشگران عزیز و دوستانی که به تازگی به این عرصه پا گذاشته اند این می باشد که همواره قابلت ها و تجربه ی خود را در گاوشگری بالا برده و با اطمینان از درستی و صحت دستگاه به کاوش به پردازند. از این رو داشتن یک دستگاه فلزیاب قدرتمند و مطمعا در پیدا کردن هدف بسیار مهم می باشد. پس بهترین را و مطمعا ترین راه رسیدن به مال ۱ داشتن تجربه کافی در کاوش و ۲ داشتن یک دستگاه قدرتمند و سالم می باشد.

نمونه ای از مقالات مشابه

اگر قصد این را دارید که یک کاوش هدفمند داشته باشید و در کاوش خود به نتیجه دلخواه برسید و در این راه زمان زیادی را صرف نکنید باید با یک دستگاه فلزیاب قدرتمند به کاوش بپردازید و پس از کسب تجربه کافی به دنبال گنجیه مورد نظر بروید. از این رو ما به شما کمک می کنیم که دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید،

نمونه ای از محصولات خارجی

 • فلزیاب ۱۰۰۰ V-2 تولید شرکت Vista آمریکا
 • فلزیاب Gold Bug 2 ساخت شرکت Fisher آمریکا
 • طلایاب Booster تولید کمپانی DEEP FINDERS
 • طلایاب Q20 تولید کمپانی QUEST آمریکا
 • طلایاب Bullseye II تولید شرکت Whites آمریکا
 • طلایاب BLACK HUNTER تولید شرکت DEEP FINDERS
 • فلزیاب CTX 303 تولید کمپانی minelab استرالیا
 • طلایاب Spectra VX3 ساخت کمپانی Whites آمریکا
 • طلایاب Standard MKII تولید شرکت Nexus
 • مین یاب STMR Array | فلزیاب STMR Array تولید کمپانی Minelab
 • طلایاب Black Hawk تولید OKM
 • طلایاب Ground Inspector تولید کمپانی Delta Pulse
 • فلزیاب راکتی THD تولید کمپانی GARRETT آمریکا

چند نمونه از محصولات کمپانی جام جم

کمپانی فروش فلزیاب ایرانی

کمپانی فروش فلزیاب ایرانی

کمپانی بزرگ جام جم عرضه و تولید انواع فلزیاب ایرانی  فلزیاب خارجی ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب دسته دوم ، فلزیاب ارزان ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب نقطه زن و … می باشد این کمپانی تمام محصولات خود را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه میدهد و کلیه دستگاه ها را به موجب آسودگی خاطر شما عزیزان در زمین تست اختصاصی مورد آزمایش قرار میدهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کمپانی جام جم ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب تهران ، فروش فلزیاب اصفهان ، فروش فلزیاب مشهد ، فروش فلزیاب بوشهر ، فروش فلزیاب تبریز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید باسپاس

درباره نویسنده: فلزیاب آذرخش

بنام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و عزیزان و همراهان همیشگی وب سایت جام جم، بنده مدیریت وب سایت فلزیاب جام جم می باشم و کمال تشکر از همراهی شما عزیزان را دارم. جهت هرگونه پیشنهاد و انتقاد می توانید با ما با شماره 09917579001 در تماس باشید.